Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Gizów 3, 01-249

ul. Orzycka 6, 02-695

+48732100820 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • NEW!

  ZANURZ SIĘ W LECIE Z «LASERHOUSE» Depilacja laserowa całego ciała:
  • dla kobiet - 1300 zł
  • dla mężczyzn - 1800 zł

  Więcej

 • NEW!

  TAPING KINEZJOLOGICZNY I ESTETYCZNY

  Teraz w Krakowie

  Więcej

 • NEW

  TERAPIA LED ZA POMOCĄ LAMPY NA PODCZERWIEŃ

  Teraz w Warszawie

  Więcej

 • do -50%

  zniżka na zabieg Endosphere Therapy

  Więcej

 • -40%

  Mega zniżka
  na pakiet zabiegów
  Zniżka na depilację laserową
  "Złoty Standard" za płatność z góry

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • -60%

  DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
  „Złoty Standard” dla nowych
  klientów na pierwszą wizytę

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

Zabieg depilacji laserowej

Pełny opis zabiegu depilacji laserowej

W przypadku, gdy zdecydowali Państwo się wykonać depilację laserową, ale jednocześnie chcą dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiega sam zabieg i jakie ryzyko niesie on na wypadek nieprzestrzegania zaleceń specjalisty, niniejszy artykuł pomoże zrozumieć specyfikę jego wykonania i czego można się spodziewać po ukończeniu pełnego cyklu zabiegów.

Jak odbywa się zabieg depilacji laserowej?

Bezpośrednio przed zabiegiem pacjent konsultuje się ze specjalistą. Przede wszystkim jest to konieczne, aby wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, ponieważ jeśli istnieje chociaż jedno, to po zabiegu laserowym mogą wystąpić objawy uboczne. Ponadto specjalista ocenia aktualny stan skóry, wyklucza uszkodzenia mechaniczne i termiczne, a także wyjaśnia historię medyczną pacjenta i indywidualne cechy jego ciała.

Biorąc pod uwagę otrzymane informacje, dobiera odpowiedni laser i ustawia optymalne parametry sprzętu, które odpowiadają fototypowi skóry pacjenta, jej kolorowi, sztywności i gęstości włosów. Jest to bardzo ważny etap, ponieważ prawidłowo dobrany rodzaj sprzętu i jego parametry pozwolą osiągnąć najbardziej widoczny efekt.

Sam zabieg składa się z następujących etapów:

 • dokładne oczyszczenie skóry z zanieczyszczeń, sebum i makijażu (jeśli depilacja wykonywana jest na twarzy)
 • aplikacja żelu kontaktowego, który poprawia poślizg głowicy i chłodzi skórę;
 • specjalista poddaje depilowany obszar działaniu lasera;
 • usunięcie resztek żelu;
 • nałożenie środka regenerującego;
 • specjalista daje pacjentowi zalecenia dotyczące pielęgnacji skóry w domu.

Ile czasu trwa depilacja laserowa?

Czas trwania zabiegu depilacji laserowej może się znacznie różnić w zależności od miejsca zabiegu, gęstości włosów, rodzaju użytego lasera i indywidualnych cech pacjenta. Oto przybliżone ramy czasowe dla różnych obszarów ciała:

 • Górna warga: Zwykle zajmuje to tylko kilka minut.
 • Pachy: od około 10 do 20 minut na jedną pachę.
 • Bikini: Czas może się różnić, ale zwykle trwa to od 15 do 30 minut.
 • Nogi: Około 30 do 60 minut na każdą nogę, w zależności od wielkości i gęstości włosów.
 • Plecy lub klatka piersiowa: Czas może się różnić, ale zazwyczaj trwa to od 20 do 60 minut, w zależności od wielkości i gęstości włosów.

Te ramy czasowe są przybliżone i mogą się różnić w zależności od wielu czynników. Podczas pierwszej konsultacji specjalista zazwyczaj ocenia obszar poddawany zabiegowi i podaje bardziej dokładne informacje na temat tego, ile czasu zajmie to w danym przypadku.

Kiedy włosy wypadają po depilacji laserowej

Po depilacji laserowej włosy mogą nie wypaść od razu. Zwykle proces wypadania włosów rozpoczyna się kilka dni lub tygodni po zabiegu i może trwać przez kilka tygodni. Wynika to z faktu, że depilacja laserowa ma na celu zniszczenie mieszków włosowych, ale włosy nie zawsze znikają natychmiast.

W tym czasie można zauważyć, że włosy zaczynają wypadać same lub wypadają podczas golenia lub po prostu dotyku. Głównym celem depilacji laserowej jest osłabienie wzrostu włosów i stopniowe zmniejszenie ich ilości i grubości.

Ważne jest, aby pamiętać, że każde ciało jest inne, a tempo wypadania włosów po depilacji laserowej może się nieznacznie różnić w zależności od osoby. Jeśli pacjent ma jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące procesu wypadania włosów, najlepiej omówić je ze specjalistą depilacji laserowej.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Depilacja laserowa jest zabiegiem bezbolesnym, ponieważ nowoczesny sprzęt posiada wbudowany system chłodzenia, który minimalizuje ból i chroni skórę przed oparzeniami termicznymi. Jednak ze względu na to, że każdy ma inny próg wrażliwości, niektórzy mogą odczuwać lekkie mrowienie, ciepło, a nawet ból podczas zabiegu.

W większości przypadków po zabiegu nie pozostają żadne ślady, ale jeśli pacjent ma wrażliwą i delikatną skórę lub jeśli nie były przestrzegane zasady przygotowania do zabiegu, mogą wystąpić takie skutki uboczne:

 • zaczerwienienie;
 • obrzęk;
 • pojawienie się tymczasowych małych ran.

Czasami mogą wystąpić poważniejsze skutki uboczne i lepiej skonsultować się ze specjalistą, jeśli wystąpią:

 • oparzenia;
 • strupy;
 • przebarwienia;
 • skórki i plamki;
 • bolesne odczucia.

Jak często należy wykonywać depilację laserową?

Depilacja laserowa to zabieg, który wymaga określonej liczby wizyt. Dokładna liczba zależy od indywidualnych cech ciała pacjenta i obszaru, który ma być poddany zabiegowi. Na przykład obszary zależne od hormonów wymagają większej liczby zabiegów niż nogi i ramiona.

Efekt po pierwszym zabiegu różni się w zależności od osoby. Powodem jest to, że laser działa tylko na te włosy, które są w fazie aktywnego wzrostu, czyli około 25-40%. Maksymalny efekt jest zauważalny po kilku zabiegach - od 4 do 8 (wszystko zależy od obszaru poddawanego depilacji). Podczas 8-10 zabiegów można usunąć do 90% niechcianego owłosienia. Jeśli wykonywane są zabiegi przypominające 1-2 razy w roku, nowe włoski nie będą rosły przez długi czas, a te, które się pojawiły, będą jaśniejsze i cieńsze.

Co ważne, należy przestrzegać nie tylko zalecanej liczby zabiegów, ale także odstępów między nimi. Pomiędzy kolejnymi zabiegami powinno upłynąć 2-3 tygodnie. W tym czasie uśpione mieszki włosowe wchodzą w fazę aktywnego wzrostu, więc łatwo ulegają działaniu lasera.

Jeśli więc chcecie Państwo uzyskać maksymalny efekt depilacji laserowej, musicie przestrzegać zasad przygotowania i przejść zalecaną liczbę zabiegów, z zachowaniem odstępów między nimi. Aby ustalić indywidualny harmonogram wizyt i wybrać liczbę potrzebnych zabiegów, należy umówić się na konsultację ze specjalistą.

Jak długo trwa efekt depilacji laserowej po pierwszym zabiegu?

Liczba zabiegów depilacji laserowej potrzebnych do osiągnięcia długotrwałych rezultatów może się różnić w zależności od kilku czynników, w tym rodzaju skóry, koloru włosów, gęstości włosów, równowagi hormonalnej i obszaru poddawanego zabiegowi. Zazwyczaj większość pacjentów potrzebuje kilku wizyt, aby osiągnąć pożądane rezultaty.

Po pierwszym zabiegu depilacji laserowej można zauważyć nieznaczne zahamowanie wzrostu włosów, ale nie jest to ostateczny rezultat. Kolejne zabiegi mogą powodować eliminację włosów w różnych fazach wzrostu i znacznie ograniczyć ich odrastanie w przyszłości. Zwykle dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie cyklu zabiegów składającego się z 6-8 wizyt w odstępie kilku tygodni.

Należy pamiętać, że każda osoba jest wyjątkowa, a efekty mogą się różnić. Ilość potrzebnych zabiegów najlepiej omówić z certyfikowanym specjalistą depilacji laserowej, który będzie w stanie ustalić indywidualną charakterystykę danej osoby i określić, jaka ilość zabiegów będzie dla niej optymalna.

Co będzie, jeśli klient pominie zabieg depilacji laserowej?

Pominięcie jednego zabiegu depilacji laserowej zwykle nie powoduje poważnych konsekwencji, ale może wpłynąć na pożądane rezultaty i ogólną redukcję wzrostu włosów. Trzeba pamiętać, że depilacja laserowa to proces, który wymaga regularnych zabiegów w celu osiągnięcia najlepszych efektów.

Oto, co może się wydarzyć, jeśli opuszczą Państwo przynajmniej jeden lub więcej zabiegów:

 • Opóźnione rezultaty: Systematyczne wykonywanie zabiegów depilacji laserowej ma na celu osłabienie wzrostu włosów w różnych fazach ich cyklu. Opuszczone wizyty mogą spowolnić ten proces, a wyniki mogą być mniej zauważalne.
 • Potrzeba wykonania większej liczby zabiegów: W przypadku opuszczenia zabiegu konieczne może być wykonanie większej liczby zabiegów depilacji laserowej, aby osiągnąć ten sam poziom redukcji wzrostu włosów.
 • Możliwy odrost włosów: Jeśli pominięto zabieg w ważnym momencie, może to oznaczać, że niektóre włosy pozostają w aktywnej fazie wzrostu i mogą odrosnąć.
 • Potrzeba wykonania kilku dodatkowych zabiegów w celu przywrócenia procesu redukcji wzrostu włosów.

Zwykle zaleca się przestrzeganie regularnego harmonogramu zabiegów zalecanego przez specjalistę  depilacji laserowej. Jeśli trzeba zmienić datę wizyty lub istnieją jakieś okoliczności, które uniemożliwiają wykonanie zabiegu, najlepiej skontaktować się z kliniką i spróbować przełożyć wizytę na bardziej dogodny termin.

Często zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

❤️ Na jakich strefach (obszarach) wykonuje się depilację laserową?

✨Czy depilacja laserowa usuwa wrastające włoski?

Opinie i pytania: 0
Dodaj recenzję
Dodaj pytanie

Wszystkie
Pytanie
Recenzja
 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.