Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Gizów 3, 01-249

ul. Orzycka 6, 02-695 Wkrótce!

+48732100820 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • NEW!

  ZANURZ SIĘ W LECIE Z «LASERHOUSE» Depilacja laserowa całego ciała:
  • dla kobiet - 1300 zł
  • dla mężczyzn - 1800 zł

  Więcej

 • NEW

  TERAPIA LED ZA POMOCĄ LAMPY NA PODCZERWIEŃ

  Teraz w Warszawie

  Więcej

 • Uwaga! Już wkrótce!

  Otwarcie drugiego Centrum
  Warszawа, ul. Orzycka 6, 02-695

  Więcej

 • do -40%

  zniżka na zabieg Endosphere Therapy

  Więcej

 • -40%

  Mega zniżka
  na pakiet zabiegów
  Zniżka na depilację laserową
  "Złoty Standard" za płatność z góry

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • -50%

  DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
  „Złoty Standard” dla nowych
  klientów na pierwszą wizytę

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

 • Laserhouse
 • Kto może wykonywać zabieg depilację laserową?

Kto może wykonywać zabieg depilację laserową?

Wybór specjalisty do depilacji laserowej

Każda usługa kosmetologiczna powinna być wykonywana zgodnie ze standardami i tylko w wyspecjalizowanej klinice. Aby depilacja laserowa nie powodowała skutków ubocznych, była bezbolesna i bezpieczna dla pacjenta, ważne jest, aby wybrać certyfikowanego specjalistę i licencjonowany salon. Instrukcje krok po kroku dotyczące wyboru wykwalifikowanego specjalisty w celu zapewnienia bezpieczeństwa i jakości zabiegu zostały szczegółowo opisane w tym artykule.

Licencjonowani specjaliści i kliniki

Obecnie na rynku kosmetologii sprzętowej istnieje wiele placówek, w których można poddać się zabiegowi depilacji laserowej. Niektóre z nich oficjalnie nazywają się klinikami kosmetologii laserowej, inne są salonami, biurami, studiami. Istnieje wiele wariantów, ale w rzeczywistości gabinet kosmetologii sprzętowej może okazać się mini-kliniką z wykwalifikowanymi lekarzami i najnowocześniejszymi laserami. A głośno deklarowana klinika może okazać się małym salonem w piwnicy, z jednym biurem i kilkoma starymi urządzeniami laserowymi. Innymi słowy, nazwa organizacji jest oczywiście wskazówką, ale nie zawsze właściwą.

Ważne jest, aby klinika posiadała licencję Ministerstwa Zdrowia, ponieważ daje jej to pełne prawo do świadczenia usług medycznych. Ponadto specjaliści muszą posiadać akredytację i wyższe wykształcenie medyczne - tylko jeśli te czynniki są na miejscu, mogą świadczyć usługi kosmetologiczne, sprzętowe i iniekcyjne.

Depilacja laserowa jest uważana za bezpieczną procedurę, ale pod warunkiem, że zostanie wykonana w licencjonowanej klinice:

 1. Przede wszystkim musi posiadać licencję na urządzenie.  Depilacja laserowa odnosi się do rodzaju usług medycznych, dlatego sam sprzęt odnosi się do wyrobów medycznych, które muszą posiadać certyfikat (w tym przypadku licencję). Wiele salonów korzysta z urządzeń, które są zarejestrowane jako sprzęt AGD. W ten sposób oszukują klientów i pobierają duże opłaty za swoje usługi.
 2. Należy poprosić o przedstawienie dokumentów potwierdzających wykształcenie medyczne specjalistów. Ponieważ lasery należą do 3-4 kategorii zagrożenia, są przeznaczone do niszczenia tkanek, więc mogą na nich pracować tylko osoby z odpowiednim wykształceniem.
 3. Przed rozpoczęciem zabiegu w klinice należy przeprowadzić wstępną konsultację. Jest to konieczne, aby zapoznać się z pacjentem, zebrać jego anamnezę i zbadać właściwości ciała. Ponadto specjalista musi wykluczyć ewentualne przeciwwskazania, ponieważ jeśli są one obecne, lepiej powstrzymać się od zabiegu depilacji laserowej.

Jak wybrać wykwalifikowanego specjalistę (instrukcje krok po kroku)

Można odwiedzać najdroższe salony, ale gdy trafimy na amatora, może on narobić nam szkody nawet przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. Dlatego przed wizytą warto zapoznać się z głównymi oznakami prawdziwego profesjonalisty, zwłaszcza jeśli chodzi o usuwanie owłosienia.

A. Ogólne informacje dotyczące kwalifikacji i doświadczenia specjalisty

Jakie umiejętności powinien mieć wykwalifikowany specjalista od depilacji laserowej?

 1. Wyższe wykształcenie medyczne. Depilacja laserowa uznawana jest za zabieg medyczny, dlatego do jej wykonywania są uprawnieni wyłącznie specjaliści z wykształceniem medycznym. Zazwyczaj wszystkie certyfikaty wykształcenia są zamieszczone na stronie internetowej kliniki lub w biurze. Jeśli nie są one dostępne, lepiej to wyjaśnić.
 2. Doświadczenie zawodowe. Warto pamiętać o tym, że lepiej wybrać doświadczonego kosmetologa, niż powierzyć swoje ciało komuś początkującemu. Dlatego przed zabiegiem lepiej jest wyjaśnić doświadczenie zawodowe wybranego eksperta.
 3. Wstępna konsultacja. Przed zabiegiem specjalista powinien zapoznać się z pacjentem, aby wyjaśnić stan jego zdrowia, wykluczyć przeciwwskazania do depilacji laserowej, dowiedzieć się, czy przyjmuje jakieś leki, a także ocenić strukturę włosów i określić fototyp skóry. Pozwoli to dobrać optymalne parametry lasera i osiągnąć maksymalny efekt zabiegu.
 4. Konsultacja. Kosmetolog powinien powiedzieć, co należy zrobić przed i po zabiegu, a także w jaki sposób odbędzie się zabieg.
 5. Podczas depilacji specjalista powinien być ubrany w czyste ubranie, technika powinna być w porządku, a narzędzia sterylne.

В. Weryfikacja wykształcenia i certyfikacji specjalisty

Jak już było powiedziane wcześniej, specjalista musi posiadać wyższe wykształcenie medyczne oraz specjalne przeszkolenie, które uprawnia do wykonywania depilacji aparaturowej.

C. Przeczytanie opinii i rekomendacji od poprzednich pacjentów

Warto zapoznać się z opiniami na temat pracy wybranego specjalisty na stronie internetowej firmy. Często są one sprawdzane przez moderatora strony, po czym przekazywana jest informacja zwrotna.

D. Konsultacje i zadawanie pytań specjalistom

Przed konsultacją ze specjalistą lepiej zapisać wszystkie interesujące nas pytania. Pamiętaj, aby określić następujące aspekty:

 • dostępność odpowiedniego wykształcenia
 • potwierdzenie szkolenia w zakresie pracy na sprzęcie specjalistycznym
 • doświadczenie zawodowe.

E. Wizyta w klinice i ocena warunków oraz profesjonalizmu personelu

Wykwalifikowana klinika depilacji laserowej powinna być akredytowana i licencjonowana przez Ministerstwo Zdrowia. Licencja powinna być udostępniona klientowi przy pierwszym zgłoszeniu lub wywieszona na ścianie. Gabinet i sprzęt powinny być czyste, a środki ochrony indywidualnej (ochraniacze na buty, jednorazowa czapka i peleryna) powinny być wydawane.

Należy sprawdzić profesjonalizm specjalisty i kwalifikacje kliniki, przed powierzeniem swojego ciała osobie wykonującej zabiegi laserowe. Tylko wtedy można bezpiecznie zapisać się na zabieg depilacji laserowej bez obawy, że spowoduje on dyskomfort lub zaszkodzi zdrowiu.

Często zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

❤️ Na jakich strefach (obszarach) wykonuje się depilację laserową?

✨Czy depilacja laserowa usuwa wrastające włoski?

Opinie i pytania: 0
Wszystkie
Pytanie
Recenzja
 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.