Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Gizów 3, 01-249

+48732100820 спілкуємося українською mówimy po polsku viber imgviber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • BIKINI+PACHY = 250 zł Promocyjna cena na depilację
  laserową “Złoty Standard” dla kobiet

  Więcej

 • ZAPROŚ PRZYJACIELA - OTRZYMAJ PREZENT

  Więcej

 • -50%

  ‌ZNIŻKA NA NA OCZYSZCZANIE I PEELING

  Więcej

 • -50%

  Mega zniżka
  na pakiet zabiegów
  Zniżka na depilację laserową
  "Złoty Standard" za płatność z góry

  Więcej

 • -50%

  DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
  „Złoty Standard” dla nowych
  klientów na pierwszą wizytę

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

 • -30%

  DEPILACJA LASEROWA
  "ZŁOTY STANDARD"
  Zniżka na zabiegi depilacji laserowej "Złoty Standard" dowolnych części ciała dla każdego klienta

  Więcej

 • CHCESZ OTRZYMAĆ KARTĘ
  PODARUNKOWĄ «LASERHOUSE»
  OD BLISKIEJ OSOBY?
  Pomożemy ci o tym powiedzieć

  Więcej

Mechaniczne oczyszczanie twarzy w Warszawie

Nasza skóra potrzebuje regularnego oczyszczania. A jeśli nie robimy tego odpowiednio, to staje się ona pokryta wysypkami, zmarszczkami, pory się blokują, a jej kondycja znacznie się pogarsza. Aby poradzić sobie z tym problemem, nie wystarczy codziennego mycia. Pomóc może jedynie mechaniczne oczyszczanie twarzy, które doskonale wykonywane jest w Warszawie w Centrum Kosmetologii Laserowej «Laserhouse».

Zabieg pozwala usunąć nawet najgłębsze zanieczyszczenia, unormować bilans tłuszczowy i wodny, przywrócić metabolizm i pełne dotlenienie komórek. Zabieg wykonywany jest zgodnie z międzynarodowymi protokołami przez najlepszych kosmetologów w mieście, z których każdy ma wykształcenie medyczne i wieloletnie doświadczenie praktyczne.

CO TO JEST MECHANICZNE OCZYSZCZANIE TWARZY I DLACZEGO JEST POTRZEBNE?

Jest to nieinwazyjny zabieg polegający na ręcznym oczyszczeniu górnej warstwy nabłonka ze zrogowaciałych komórek, czopów łojowych i miejscowych stanów zapalnych. Wykonywany jest ręcznie lub za pomocą specjalnego narzędzia - łyżki Uno.

Przede wszystkim oczyszczanie manualne to obowiązkowa pielęgnacja higieniczna, a dopiero w dalszej kolejności - estetyczna. Skóra zanieczyszczona nie może w pełni spełniać swoich naturalnych funkcji - ochronnych, oddechowych i termoregulacyjnych. Zaskórniki czy comedony zatykają drogi łojowe, co uniemożliwia normalny odpływ sebum. A oczyszczanie pozwala usunąć warstwę rogową naskórka i czopki łojowe, tym samym uwalniając drogi tych przewodów, normalizując pH i przywracając oddychanie komórkowe. Dzięki temu można nie tylko poprawić stan skóry, ale także uniknąć wielu problemów skórnych.

ZALETY I WŁAŚCIWOŚCI MANUALNEGO OCZYSZCZANIA TWARZY W WARSZAWIE

Metoda ta jest uważana za najbardziej efektywną w porównaniu z innymi sposobami oczyszczania skóry, ponieważ tylko oczyszczanie manualne może usunąć nawet najgłębsze zaskórniki. Do innych zalet tej metody można zaliczyć:

 1. Zabieg może być wykonywany zarówno jako pojedynczy samodzielny, jak i być częścią innych kompleksowych programów pielęgnacyjnych naszego Centrum - zabiegi z użyciem sprzętu, oczyszczanie kombinowane, peeling chemiczny itp.
 2. Doskonale radzi sobie z szerokim spektrum problemów estetycznych. Dzięki manualnemu oczyszczaniu twarzy możliwa jest nie tylko poprawa wyglądu skóry, ale także jej uzdrowienie - przywrócony zostaje metabolizm komórkowy, poprawia się krążenie krwi, normalizuje się seboregulacja i łagodzi procesy zapalne.
 3. Idealny dla skóry tłustej i problemowej.
 4. Brak specjalnego przygotowania i szybka regeneracja po mechanicznym oczyszczaniu twarzy.
 5. Brak ograniczeń wiekowych i sezonowych. Wskazane jest rozpoczęcie mechanicznego oczyszczania w okresie dojrzewania, kiedy gruczoły łojowe są aktywne, a twarz pokrywa się wysypkami. Często nastolatki próbują usunąć stany zapalne samodzielnie, co tylko pogarsza sytuację. Do głównego problemu dołącza się również trądzik pospolity, dlatego zalecamy dołączenie tego zabiegu do podstawowej pielęgnacji problematycznej skóry nastolatków.
 6. Atrakcyjna cena.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Główne wskazania do zastosowania tej metody to:

 • nadmierne wydzielanie sebum;
 • zatkane i rozszerzone pory;
 • trądzik, pryszcze, elementy zapalne;
 • zaskórniki otwarte i zamknięte;
 • milia;
 • matowa i pozbawiona blasku cera.
Механическая чистка лица

CO NALEŻY STOSOWAĆ NA TWARZ PO OCZYSZCZANIU MECHANICZNYM?

Zaczerwienienie i opuchlizna skóry mogą występować przez trzy dni po zakończeniu seansu. Aby przyspieszyć gojenie, lepiej unikać stosowania kosmetyków dekoracyjnych, a miejsca poddane zabiegowi przetrzeć balsamem bez alkoholu lub chlorheksydyną. Przed wyjściem na zewnątrz należy zastosować krem z filtrem przeciwsłonecznym, a w domu używać kosmetyków zalecanych przez specjalistę.

KOSMETYKI I URZĄDZENIA DO WYKONANIA ZABIEGU

Przy oczyszczaniu wykorzystujemy waporyzator żelowy oraz specjalną łyżkę Uno. Posiada ona dwie końcówki. Z jednej strony narzędzie ma formę sitka, które służy do usuwania warstwy rogowej naskórka i powierzchniowych zanieczyszczeń, a z drugiej strony ma formę lejka, który służy do eliminacji głębokich zaskórników i pojedynczych stanów zapalnych.

Żel waporyzujący służy do odparowania skóry. Dzięki temu otwierane są pory i aktywowane miejscowe krążenie krwi, co pozwala łatwo uwolnić przewód łojowy od łoju.

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ OCZYSZCZANIE?

Osoby, które wcześniej nie korzystały z tej usługi, są zainteresowane jak wygląda mechaniczne oczyszczanie twarzy w Centrum w Warszawie. Jeśli kosmetolog nie znalazł żadnych przeciwwskazań, to zabieg przebiega w następujący sposób:

 • Oczyszczanie skóry od kosmetyków i powierzchniowych zanieczyszczeń. W tym celu stosuje się żel oczyszczający i delikatny tonik. Jeśli trudno usunąć brud, specjalista stosuje maskę oczyszczającą, po czym wyciera leczony obszar środkiem antyseptycznym.
 • Nałożenie żelu waporyzującego lub otwarcie porów za pomocą ciepłej pary.
 • Mechaniczne oczyszczanie za pomocą łyżki Uno. Gładkie zaskórniki lub pojedyncze stany zapalne usuwane są ręcznie  za pomocą sterylnych chusteczek.
 • Aplikacja maski antybakteryjnej.
 • W końcu na oczyszczoną twarz nakładany jest krem nawilżający.

EFEKTY MECHANICZNEGO OCZYSZCZANIA TWARZY W WARSZAWIE

 • skóra staje się miękka i delikatna w dotyku;
 • poprawia się koloryt cery, znikają szare i ziemiste odcienie;
 • znikają zaskórniki;
 • pory są zwężone i znika tłusty blask;
 • powierzchnia twarzy staje się równa i gładka;
 • zmniejsza się ilość wysypek.

CENA USŁUGI W WARSZAWIE

Aby zapoznać się z ceną mechanicznego oczyszczania twarzy, wystarczy zejść na dół bieżącej strony lub przejść do zakładki o tej samej nazwie. Konsultacja z kosmetologiem przed seansem jest bezpłatna. Z aktualnymi ofertami promocyjnymi można zapoznać się w zakładce «Promocje» na stronie internetowej lub dowiedzieć się o nich od konsultantów telefonicznie.

ILE ZABIEGÓW TRZEBA WYKONAĆ?

Zabieg jest jednorazowy. Jednak aby utrzymać kondycję skóry w dobrym stanie, zalecamy cykliczne oczyszczanie manualne. Ilość seansów ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta. Wszystko zależy od stanu i rodzaju skóry.

Czas trwania Mechaniczne oczyszczanie Cennik
1 godz. 30 min. Mechaniczne oczyszczanie twarzy
285 zł
1 godz. 30 min. Mechaniczne oczyszczanie pleców
375 zł
Czas trwania Dodatkowe usługi Cennik
15-20 min. Dodatkowe oczyszczanie twarzy
110 zł
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji
 • Konsultacja - bezpłatna
 • Nie ma jeszcze recenzji na tej stronie. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.