Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Gizów 3, 01-249

+48732100820 спілкуємося українською mówimy po polsku viber imgviber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • NEW

  ŁYDKI Z KOLANAMI = 200 zł

  Więcej

 • -70%

  zniżka na zabieg
  Endosphere Therapy

  Więcej

 • -30%

  na wszystkie masaże ręczne ciała!

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • -50%

  ‌ZNIŻKA NA NA OCZYSZCZANIE I PEELING

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

 • Laserhouse
 • Konsultacja online z endokrynologiem-dietetykiem

Konsultacja online z endokrynologiem-dietetykiem w Warszawie

94793e611c1951bad27b179a5bd8fb0f.jpg

Bardzo często problemy z jakością naszej skóry mogą powodować dyskomfort fizyczny i psychiczny, zwłaszcza gdy mamy nadmierną masę ciała, wysypki, przebarwienia lub trądzik różowaty. Bardzo często uważamy, że problemy te wynikają jedynie z niewłaściwej pielęgnacji, braku aktywności fizycznej czy niezdrowego trybu życia. Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że przyczyną może być stan naszego układu hormonalnego, który reguluje wszystkie funkcje organizmu i odporność.

Przy takich problemach warto skonsultować się z endokrynologiem - dietetykiem. W Centrum Kosmetologii Laserowej «Laserhouse» w Warszawie pacjenci mają wyjątkową możliwość otrzymania konsultacji online od doświadczonego endokrynologa - dietetyka. Podczas konsultacji lekarz uważnie wysłucha wszystkie prośby pacjenta, dokładnie przeanalizuje historię choroby i istniejące wyniki badań, a w razie potrzeby zaleci dodatkowe badania lub leczenie.

W Warszawie konsultacje przeprowadza endokrynolog, który jest również wykwalifikowanym dietetykiem. Specjalista pomoże w dostosowaniu sposobu odżywiania, poprzez opracowanie diety zindywidualizowanej, biorąc pod uwagę styl życia i ogólny stan zdrowia. Główną zaletą jest możliwość uzyskania tego wszystkiego prosto z domu, w komfortowych warunkach!

KIM JEST ENDOKRYNOLOG - DIETETYK?

Lekarz dietetyk - endokrynolog to specjalista w zakresie racjonalnego i zbilansowanego żywienia, specjalnie dobranych diet w leczeniu zaburzeń układu hormonalnego i pokarmowego oraz sposobu żywienia po zabiegach chirurgicznych. Endokrynolog przepisuje schemat prawidłowego odżywiania, biorąc pod uwagę choroby zdiagnozowane u pacjenta, jego wiek i styl życia.

Konsultacja z tym lekarzem jest zalecana nie tylko w przypadku podejrzenia zaburzeń metabolicznych, takich jak problemy z zapłodnieniem czy skłonność do otyłości, ale także w przypadku chorób skóry.

W przypadku pacjentów mających problemy z nadwagą i zaburzeniami hormonalnymi konsultacja również będzie przydatna. Dietetyk-endokrynolog online przeprowadza kompleksową diagnostykę i leczenie problemów związanych z układem hormonalnym oraz identyfikuje zaburzenia w funkcjonowaniu gruczołów dokrewnych, opracowując indywidualny plan leczenia.

DLA KOGO MOŻE BYĆ KORZYSTNA KONSULTACJA?

Konsultacja online z endokrynologiem - dietetykiem w Centrum jest zalecana dla pacjentów, którzy mają następujące problemy:

 • Nierównomierna pigmentacja skóry.
 • Trądzik różowaty.
 • Wysypki na twarzy i ciele.
 • Nadwaga.
 • Obecność cellulitu.
 • Trądzik.
 • Ogólne złe samopoczucie, utrata siły.

W razie potrzeby endokrynolog może zalecić leki na odchudzanie, ale dopiero po przeprowadzeniu niezbędnych badań i zebraniu anamnezy.

CO JEST POTRZEBNE DO KONSULTACJI ONLINE?

Wystarczy smartfon z dostępem do Internetu, aby można było przeprowadzić konsultację online z dietetykiem - endokrynologiem. Do umówienia konsultacji online należy zostawić wiadomość na stronie internetowej, podając swój numer telefonu lub skontaktować się z nami pod wskazanym numerem telefonu. Konsultacja zostaje umówiona po dokonaniu przedpłaty, której można dokonać w dogodny dla klienta sposób. Po dokonaniu płatności klient otrzyma link, który należy wykorzystać w wyznaczonym czasie.

Czas trwania wstępnej konsultacji online wynosi 60 minut. W razie potrzeby Centrum zapewnia również możliwość konsultacji z innymi specjalistami o wąskiej specjalizacji, takimi jak trycholog, dermatolog, kosmetolog czy ginekolog.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Po zapisaniu się na konsultację online z endokrynologiem i dietetykiem w «Laserhouse» klient może uzyskać następujące korzyści:

 • Gwarantowana konsultacja od wysoko wykwalifikowanego specjalisty z dużym doświadczeniem w dziedzinie leczenia.
 • Indywidualne i kompleksowe podejście do rozwiązania konkretnego problemu.
 • Odpowiedzi na wszystkie pytania.
 • Wygodny format konsultacji online, który pozwala uzyskać pomoc nawet z domu lub biura.
 • Stałe wsparcie informacyjne ze strony specjalistów Centrum.
 • Centrum «Laserhouse» stosuje wyłącznie zaawansowane metody leczenia pacjentów.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z wysypką na skórze, pigmentacją, trądzikiem różowatym, nadwagą lub cellulitem, ta konsultacja jest idealna dla Państwa.

CENA KONSULTACJI ONLINE W WARSZAWIE

Szczegółowe informacje na temat ceny konsultacji online można znaleźć w poniższej tabeli lub w zakładce «Ceny» na naszej stronie internetowej. Należy pamiętać, że dodatkowe badania zalecone przez lekarza są płatne osobno. Aby umówić się na konsultację online, należy zadzwonić pod numer kontaktowy podany w nagłówku strony lub wypełnić formularz kontaktowy. Informacje o aktualnych promocjach i innych korzystnych ofertach Centrum można znaleźć w zakładce «Promocje». Nie warto zwlekać z rozwiązaniem problemów - należy skorzystać z pomocy już dziś!

Czas trwania Konsultacja endokrynologa-dietetyka Cennik
60 min. Konsultacja endokrynologa-dietetyka 115 zł
40 min. Powtórna konsultacja endokrynologa-dietetyka do 3 miesięcy 85 zł

Jadłospis tygodniowy (opracowanie planu do 5 dni)

140 zł

Plan posiłków na 3 tygodnie (opracowanie planu do 5 dni)

290 zł
 • Uwaga! Konsultacja z tym lekarzem odbywa się wyłącznie w języku ukraińskim
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji
 • Nie ma jeszcze recenzji na tej stronie. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.