Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Gizów 3, 01-249

ul. Orzycka 6, 02-695 Wkrótce!

+48732100820 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • NEW!

  ZANURZ SIĘ W LECIE Z «LASERHOUSE» Depilacja laserowa całego ciała:
  • dla kobiet - 1300 zł
  • dla mężczyzn - 1800 zł

  Więcej

 • NEW

  TERAPIA LED ZA POMOCĄ LAMPY NA PODCZERWIEŃ

  Teraz w Warszawie

  Więcej

 • Uwaga! Już wkrótce!

  Otwarcie drugiego Centrum
  Warszawа, ul. Orzycka 6, 02-695

  Więcej

 • do -40%

  zniżka na zabieg Endosphere Therapy

  Więcej

 • -40%

  Mega zniżka
  na pakiet zabiegów
  Zniżka na depilację laserową
  "Złoty Standard" za płatność z góry

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • -50%

  DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
  „Złoty Standard” dla nowych
  klientów na pierwszą wizytę

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

Konsultacja online z gastroenterologiem w Warszawie

01dc48c9e171d300cec64b199289f8cf.jpg

Nasi rodzice od dzieciństwa dzielili się z nami swoją wiedzą na temat prawidłowego odżywiania i nieustannie podkreślali znaczenie spożywania naturalnych produktów, takich jak warzywa, owoce, mięso i ryby, które są bogate i zawierają korzystne witaminy i minerały. Pamiętamy, jak uczono nas o spożywaniu trzech posiłków dziennie i podkreślano konieczność spożywania słodyczy z umiarem. Jednak dopiero teraz uświadamiamy jak ważne były te polecenia, ponieważ stan naszego układu pokarmowego i innych narządów bezpośrednio wpływa na kondycję naszej skóry i włosów.

Niektóre patologie, takie jak intensywne wypadanie włosów, wysypki na skórze, reakcje alergiczne na niektóre produkty spożywcze czy zaburzenia układu pokarmowego, mogą mieć znacznie głębsze korzenie, niż przypuszczamy.

W Centrum Kosmetologii Laserowej «Laserhouse» w Warszawie można skonsultować się online z lekarzem i znaleźć rozwiązanie swojego problemu! Warto umówić się na konsultację już dziś, ponieważ ten prosty krok pomoże Państwu zadbać o zdrowie i urodę!

CZYM ZAJMUJE SIĘ GASTROENTEROLOG?

Gastroenterolog to lekarz, do specjalizacji którego należy diagnoza i leczenie chorób wpływających na funkcjonowanie układu pokarmowego. Lekarz ten specjalizuje się w zakresie diagnostyki i leczenia pacjentów z chorobami układu pokarmowego: żołądka, przełyku, dwunastnicy, jelita grubego i cienkiego, trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.

KIEDY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA?

 • Problemy związane z dysfunkcją układu pokarmowego oraz pogorszeniem stanu skóry i włosów;
 • Nietolerancja laktozy;
 • Nieprawidłowości we wchłanianiu produktów spożywczych;
 • Intensywne wypadanie włosów.

HELICOBACTER PYLORI: CO TO ZA MIKROORGANIZM?

Mikroorganizm Helicobacter pylori (bakteria Helicobacter pylori) żyje w różnych częściach żołądka i dwunastnicy. Ten mikroorganizm, znany również jako "helicobacter", jest związany z wieloma problemami układu pokarmowego, w tym zapaleniem żołądka, zapaleniem dwunastnicy oraz wrzodami żołądka i dwunastnicy.

Bakteria jest przenoszona poprzez bliski kontakt: artykuły użytku domowego, produkty higieniczne, pocałunki itp.

W przypadku zakażenia bakterią Helicobacter pylori mogą wystąpić następujące objawy:

 • Stały ból w jamie brzusznej.
 • Zgaga i częste odbijanie.
 • Nudności.
 • Nieprzyjemny posmak w ustach.
 • Zaburzenia trawienia.
 • Możliwa gorączka.

Aby wykryć obecność bakterii Helicobacter pylori w organizmie pacjenta, gastroenterolog kieruje pacjenta na odpowiednie badania. Na podstawie wyników badań specjalista ustala skuteczną terapię, w tym stosowanie odpowiednich leków.

GASTROENTEROLOG W WARSZAWIE: JAK UMÓWIĆ SIĘ NA KONSULTACJĘ ONLINE

By skorzystać z konsultacji online z gastroenterologiem w Warszawie, należy posiadać urządzenie z dostępem do Internetu - smartfon, laptop lub komputer. Umówienie się na konsultację odbywa się poprzez wypełnienie specjalnego formularza zwrotnego na stronie internetowej lub telefonicznie pod wskazanym numerem telefonu. Płatności za konsultację dokonuje się w dogodny dla klienta sposób przed umówionym spotkaniem. Po potwierdzeniu płatności zostanie wysłany aktywny link, który należy wykorzystać w wyznaczonym czasie.

Czas trwania wstępnej konsultacji online wynosi 1 godzinę. Ponadto Centrum «Laserhouse» oferuje konsultacje z innymi specjalistami, takimi jak trycholodzy, dermatolodzy, ginekolodzy, kosmetolodzy, endokrynolodzy i dietetycy i inni.

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ KONSULTACJA ONLINE?

Na początku spotkania online specjalista uważnie wysłuchuje Państwa skarg, analizuje wyniki przeprowadzonych wcześniej badań (jeśli są dostępne) oraz je interpretuje. Gastroenterolog dowiaduje się również o ewentualnych chorobach przewlekłych. Szczególną uwagę zwraca na styl życia pacjenta, który może wpływać na występujące objawy i mieć znaczenie dla dalszego leczenia. W razie potrzeby lekarz może zalecić dodatkowe badania w celu dokładnego ustalenia diagnozy i skutecznej terapii. Na podstawie zebranych danych opracowywany jest plan leczenia, który może polegać na przyjmowaniu leków i/lub wykonywaniu określonych zabiegów.

Uwaga! Terminowe i wczesne diagnozowanie choroby sprzyja szybszemu i skuteczniejszemu leczeniu. Jeśli występują objawy wymienione wcześniej w artykule, zaleca się natychmiastowe umówienie się na wizytę u gastroenterologa.

DLACZEGO PACJENCI WYBIERAJĄ WŁAŚNIE NAS?

W Ukrainie istnieje wiele centrów medycznych, które oferują konsultacje z wykwalifikowanymi lekarzami. Jednak nasze podejście wyróżnia się tym, że stosujemy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta: od zabiegów kosmetycznych do diagnostyki i leczenia poważnych chorób.

Dlaczego warto wybrać «Laserhouse»:

 1. Gwarantowana konsultacja przez doświadczonych lekarzy z wyższym wykształceniem medycznym.
 2. Bogate doświadczenie w branży.
 3. Kompleksowe podejście: nasi specjaliści współpracują z dermatologami, trychologami i innymi ekspertami Centrum.
 4. Indywidualne podejście do rozwiązywania problemów.
 5. Natychmiastowy dostęp online do informacji na wszystkie pytania, bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura, a także możliwość osobistej konsultacji w naszym Centrum.
 6. Stałe wsparcie informacyjne ze strony naszych specjalistów.
 7. Przechowywanie informacji o Państwa stanie zdrowia: wszystkie Państwa dane są przechowywane u nas, dzięki czemu nie muszą Państwo wielokrotnie opowiadać o swojej historii medycznej.

KONSULTACJA ONLINE Z GASTROENTEROLOGIEM W WARSZAWIE: CENA

Cenę konsultacji online ze specjalistą w Warszawie można sprawdzić w poniższej tabeli na tej stronie. Bardziej szczegółowe ceny dostępne są również w zakładce Ceny na naszej oficjalnej stronie internetowej. Należy pamiętać, że dodatkowe badania zalecane przez specjalistę są opłacane oddzielnie.

Troska o własny stan zdrowia jest ważna. Warto zaufać doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych specjalistów z Centrum  «Laserhouse»!

Należy pamiętać, że każda kolejna konsultacja z gastroenterologiem w ciągu 3 miesięcy jest uznawana za konsultację powtórną, jeśli pacjent zgłasza się na nią w przypadku tej samej choroby. Jeśli pacjent odwiedzi lekarza w tym okresie z nową chorobą, konsultacja będzie opłacana jako konsultacja pierwotna. Jeśli pacjent odwiedzi specjalistę po upływie 3 miesięcy od pierwszej konsultacji, to taka konsultacja również zostanie rozliczona jako konsultacja podstawowa.

Czas trwania Konsultacja online z gastroenterologiem Cennik
60 min Konsultacja gastroenterologa 114 zł
40 min Powtórna konsultacja z gastroenterologiem do 3 miesięcy 85 zł
 • Uwaga! Konsultacja z tym lekarzem odbywa się wyłącznie w języku ukraińskim
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji

Często zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

❤️ Na jakich strefach (obszarach) wykonuje się depilację laserową?

✨Czy depilacja laserowa usuwa wrastające włoski?

Opinie i pytania: 0
Wszystkie
Pytanie
Recenzja
 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.