Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Gizów 3, 01-249

+48732100820 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE! Laserhouse - "Wybór Roku 2023" w nominacji "Sieć salonów kosmetologii i depilacji laserowej roku"

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

 • Laserhouse
 • Najpopularniejsze obszary depilacji laserowej: najważniejsze cechy

Najpopularniejsze obszary depilacji laserowej: najważniejsze cechy

Strefy depilacji laserowej i ich cechyDepilacja laserowa to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Pozwala zapomnieć o codziennym rytuale golenia i bolesnym shugaringu, zapewniając długotrwałe rezultaty i dbając o idealną gładkość skóry. Niniejszy artykuł poświęcony jest specyfice depilacji laserowej i obszarom ciała, które można poddać temu zabiegowi.

Twarz i szyja

Jest to jeden z najbardziej wrażliwych obszarów, dlatego podczas wykonywania depilacji laserowej na tym obszarze należy zwrócić uwagę na takie aspekty:

 1. Bezpieczeństwo. Dla tego zabiegu lepiej wybrać profesjonalną klinikę, która posiada licencję Ministerstwa Zdrowia, a specjaliści, którzy w niej pracują, powinni mieć wyższe wykształcenie medyczne. Tylko wykwalifikowany specjalista będzie w stanie wybrać odpowiedni sprzęt i optymalne parametry lasera, biorąc pod uwagę fototyp skóry pacjenta i indywidualne cechy jego ciała.
 2. Czas trwania zabiegu. W zależności od obszaru zabiegowego, depilacja laserowa twarzy i szyi trwa zwykle od kilku minut do pół godziny.
 3. Stopień wrażliwości. Ponieważ obszar ten jest wrażliwy na impulsy laserowe, podczas zabiegu można zastosować znieczulenie miejscowe lub wykorzystać lasery z wbudowanym systemem chłodzenia kontaktowego.

Na szyi rosną puszyste włosy, których można pozbyć się w salonie za pomocą lasera diodowego w ciągu 10 minut. Przy pomocy urządzenia laserowego można usunąć włosy z dolnej części głowy, zapobiec podrażnieniom i wrastaniu włosów u mężczyzn na szyi pod brodą. Ponadto laser pomaga pozbyć się skutków ubocznych, które wystąpiły po goleniu i shugaringu - czarne «kikuty», zapalenie mieszków włosowych, podrażnienia.

Po pierwszym zabiegu wypadnie 20-40% włosów, po każdym kolejnym tyle samo. Pełny cykl zabiegów składający się z 5-8 wizyt z przerwami 1-2 miesięcy zapewni rezultaty na okres do 8 lat, aż do naturalnej regeneracji mieszków włosowych. Depilacja laserowa w obszarze szyi nie jest zalecana dla osób z zaburzeniami funkcjonowania tarczycy.

Klatka piersiowa i plecy

U kobiet włosy na klatce piersiowej mogą wyrastać z powodu braku równowagi hormonalnej lub z przyczyn genetycznych, podczas gdy u mężczyzn jest to częsta sytuacja. Możliwe jest usunięcie niechcianego owłosienia w tym obszarze w ciągu 20 minut, przy czym zabieg należy powtórzyć 4-5 razy. Włosy na plecach i w okolicy kręgosłupa lędźwiowego można usunąć za 6-10 zabiegów, wszystko zależy od fototypu skóry, gęstości i struktury włosów pacjenta.

Podczas depilacji laserowej klatki piersiowej i pleców warto wziąć pod uwagę takie aspekty:

 1. Gęstość włosów. W tym obszarze pokrywa włosów jest często gęsta, więc aby osiągnąć maksymalne wyniki, lepiej przejść pełny cykl depilacji, który jest wyznaczany indywidualnie przez specjalistę.
 2. Kolor skóry i fototyp. Depilacja laserowa może być wykonywana na dowolnym fototypie skóry, wszystko zależy od użytego sprzętu i jego parametrów. Aby wybrać odpowiednie urządzenie i ustawić optymalne ustawienia dla zabiegu, lepiej przed wizytą porozmawiać ze specjalistą kliniki.

Ręce i nogi

Depilacja laserowa rąk i nóg wyróżnia się następującymi aspektami:

 1. Cykl wzrostu włosa. Depilacja, niezależnie od obszaru ciała, przeprowadzana jest wyłącznie na włosach odrośniętych, czyli tych, które znajdują się w aktywnej fazie wzrostu. Aby usunąć te, które w momencie zabiegu były uśpione, należy poczekać kilka tygodni, aż przejdą w fazę anagenu (aktywnego wzrostu) i dopiero wtedy można powtórzyć zabieg. W celu całkowitego usunięcia włosów należy ukończyć cały cykl zabiegów określonych przez specjalistę.
 2. Podtrzymywanie stanu skóry. Depilacja laserowa może nieco wysuszać skórę, dlatego ważne jest jej regularne nawilżanie.
 3. Poziom bólu. Każdy ma inny próg wrażliwości. Niektórzy mogą odczuwać ból podczas depilacji na obszarach takich jak łokcie i kolana. Aby dowiedzieć się o możliwych sposobach zmniejszenia bólu i zminimalizowania dyskomfortu podczas seansu, należy skonsultować się ze specjalistą. Specjalista dostosuje ustawienia lasera do fototypu skóry pacjenta.

Obszar bikini i pachy

Golenie pach to bardzo częste, jednak dalekie od przyjemności zajęcie, ponieważ towarzyszy mu swędzenie, podrażnienie i zapalenie mieszków włosowych. Ponadto pot pozostaje w cebulkach włosów, co powoduje nieprzyjemny zapach. Depilacja laserowa pomoże uniknąć tych konsekwencji i uprości codzienną pielęgnację ciała. Zabieg wykonywany jest bezdotykowo, bez podrażnień, wrastających włosków, blizn, bezpiecznie i komfortowo dla pacjenta.

Ponieważ skóra w okolicy bikini jest bardziej wrażliwa, lepiej najpierw umówić się na konsultację ze specjalistą, który dobierze laser i ustawi indywidualne ustawienia. Dzięki temu zabieg będzie komfortowy i bezbolesny.

Niektóre kliniki oferują różne warianty depilacji laserowej okolic bikini, w tym depilację klasyczną, głęboką lub brazylijską. Przed zabiegiem należy porozmawiać ze specjalistą o swoich preferencjach i celach, aby znaleźć najbardziej odpowiedni wariant.

Po zabiegu należy dbać o higienę i unikać urazów w miejscach poddanych zabiegowi. W okresie regeneracji należy przestrzegać zaleceń specjalisty na temat pielęgnacji skóry, aby uniknąć skutków ubocznych i reakcji alergicznych. Należy unikać zbyt gorących kąpieli i korzystania z solarium.

Niezależnie od obszaru, na którym zostanie wykonana depilacja laserowa, ważne jest, aby wybrać wykwalifikowanego specjalistę i postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącymi pielęgnacji skóry po zabiegu. Rezultaty będą długotrwałe, a skóra gładka przez wiele lat.

 • avatar
  Nie ma jeszcze recenzji na tej stronie. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.