Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

 • Otwarcie już wkrótce!

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

Depilacja laserowa "Exclusive" w Poznaniu

  • Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

Wiele osób na co dzień walczy z problemem cienkich i słabych włosów na twarzy i ciele. Nie zaleca się jednak stosowania zwykłych metod walki z nimi. Golenie, pasta cukrowa czy paski z woskiem mogą tylko pogorszyć sytuację i doprowadzić do stanów zapalnych, powstania czarnych kropek i innych nieprzyjemnych efektów.

Najskuteczniejszym sposobem usuwania owłosienia z twarzy jest depilacja laserowa. Centrum depilacji laserowej i kosmetologii «Laserhouse» w Poznaniu posługuje się metodą znaną jako «Exclusive». Metoda ta pozwala skutecznie i praktycznie bezboleśnie usunąć niechciane owłosienie na długi czas bez skutków ubocznych.

Jak działa ta metoda?

Depilacja laserowa «Exclusive» wykonywana jest za pomocą lasera diodowego Lumenis. Jest on przeznaczony specjalnie do usuwania cienkiego i słabego owłosienia. Procedura opiera się na generowaniu impulsów świetlnych, które oddziałują na poddawany zabiegowi obszar za pomocą manipulatora. Melanina we włosach pochłania energię impulsów świetlnych, co powoduje ich nagrzewanie. Po takim podgrzaniu cebulka przestaje otrzymywać składniki odżywcze, a obszar kiełkowania zostaje zniszczona, co prowadzi do wypadania włosów.

Aby osiągnąć najlepsze efekty, wymagany jest cykl zabiegów, ponieważ podczas jednego zabiegu usuwane są tylko cebulki w aktywnej fazie wzrostu, co stanowi około 15-40%. Czas trwania cyklu zabiegów dobierany jest indywidualnie przez specjalistę.

Zalety depilacji laserowej «Exclusive» w  Сentrum «Laserhouse»

Wiele kobiet i mężczyzn decyduje się na depilację laserową «Exclusive» w «Laserhouse» w Poznaniu ze względu na następujące korzyści:

 • Kompleksowe działanie: wiązka lasera nie tylko usuwa włoski pigmentowe, ale także zwalcza stan zapalny mieszków włosowych, zaskórniki i problem wrastających włosków. Dodatkowo stymuluje regenerację skóry, co wpływa na jej odnowę.
 • Bezpieczeństwo: Zabieg wykonywany jest przy użyciu certyfikowanego sprzętu, który przeszedł liczne testy laboratoryjne. Strumień światła wnika w skórę na minimalną głębokość, nie wpływając na funkcjonowanie narządów wewnętrznych, krążenie krwi i układ limfatyczny.
 • Komfort: Do usuwania zbędnego owłosienia w Centrum wykorzystywany jest laser diodowy z wbudowanym systemem chłodzenia. Dzięki temu zabieg wykonywany jest bez znaczącego dyskomfortu dla pacjenta. W razie potrzeby można zastosować znieczulenie miejscowe w przypadku skóry wrażliwej lub o niskim progu bólu.
 • Wysoka skuteczność: po zakończeniu pełnego cyklu depilacji laserowej można usunąć do 90% niechcianego owłosienia. Skóra staje się gładka i delikatna. Przy regularnym poddawaniu się zabiegom podtrzymującym 1-2 razy w roku, można osiągnąć długotrwały efekt całkowitego usunięcia niechcianego owłosienia.
 • Uniwersalność: zabieg depilacji laserowej «Exclusive» jest odpowiedni dla wszystkich fototypów skóry. Jest skuteczny zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn i nie ma ograniczeń wiekowych ani sezonowych.

Wskazania do zabiegu

Zabieg depilacji laserowej «Exclusive» jest zalecany do usuwania pigmentowanych włosów na twarzy i ciele. Skutecznie radzi sobie z pozostałymi skutkami innych metod depilacji, takimi jak wrastające włoski, czarne kropki i zapalenie mieszków włosowych. Metoda ta jest idealna dla obszarów o wrażliwej skórze, ponieważ nie wymaga wcześniejszego golenia.

Jakie urządzenia są do tego wykorzystywane?

W Centrum Depilacji Laserowej i Kosmetologii «Laserhouse» w Poznaniu do depilacji laserowej metodą «Exclusive» wykorzystujemy laser diodowy Light Sheer znanej amerykańskiej firmy Lumenis. Urządzenie to jest certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami i przeszło liczne badania i testy kliniczne potwierdzające jego skuteczność. Wbudowany system chłodzenia kontaktowego zapewnia maksymalny komfort podczas zabiegu oraz chroni skórę przed przegrzaniem i ewentualnymi oparzeniami. Dzięki elastycznym ustawieniom depilację laserową można wykonać na każdym fototypie skóry, w tym na skórze bardzo ciemnej.

Z jakich etapów składa się zabieg?

Procedura usuwania puszystych włosów z twarzy w Poznaniu za pomocą depilacji laserowej «Exclusive» jest przeprowadzana w ścisłej zgodności z międzynarodowym protokołem i zawiera następujące etapy:

 1. Konsultacja: badanie wizualne, zebranie historii medycznej, określenie ewentualnych przeciwwskazań, fototypu skóry i optymalnych parametrów lasera.
 2. Oczyszczenie skóry: usunięcie zanieczyszczeń, makijażu i sebum.
 3. Zastosowanie znieczulenia: na żądanie pacjenta znieczulenie jest stosowane 20-30 minut przed zabiegiem.
 4. Depilacja laserowa «Exclusive»: usuwanie puszystych włosów odbywa się bezpośrednio za pomocą lasera.
 5. Zastosowanie środka regenerującego: «Panthenol» lub «Bepanthen» jest aplikowany na skórę w celu złagodzenia podrażnień i przyspieszenia procesu regeneracji skóry.
 6. Ochrona przeciwsłoneczna: odsłonięta część skóry zostaje posmarowana kremem przeciwsłonecznym z filtrami fizycznymi.

Jakich efektów można się oczekiwać?

Po jednym zabiegu depilacji laserowej metodą «Exclusive» możliwe jest usunięcie do 40% zabarwionych włosów, a po zakończeniu pełnego cyklu zabiegów ilość ta może sięgać 90%. Ponadto całkowicie znikają czarne kropki, które tworzą się po goleniu, a także wrastające włoski i zapalenie mieszków włosowych. Skóra staje się gładka i delikatna, a jej elastyczność poprawia się dzięki zdolności wiązki laserowej do stymulowania syntezy naturalnego kolagenu i elastyny.

Cena usługi w Poznaniu

Koszt usuwania owłosienia na twarzy i ciele za pomocą metody «Exclusive» różni się w zależności od obszaru zabiegowego oraz zastosowania znieczulenia. Zastosowanie znieczulenia zwiększa koszt o 5-15% całkowitej ceny zabiegu. Dokładny cennik zabiegów dostępny jest na aktualnej stronie oraz w zakładce «Ceny». Zapewniamy również bezpłatną konsultację. Aby uzyskać więcej informacji i umówić się na spotkanie, można skontaktować się z naszymi konsultantami pod podanymi numerami kontaktowymi. Można również wypełnić specjalny formularz na stronie internetowej, a my skontaktujemy się z Państwem w dogodnym dla Państwa terminie.

Czas trwania DEPILACJA LASEROWA DLA WŁOSÓW WELUSOWYCH "EXCLUSIVE" Cennik
15 min Górna warga (Wąsik) 120 zł
20 min Podbródek 140 zł
30 min Baki 150 zł
20 min Uszy 130 zł
20 min Nos 130 zł
40 min Cała twarz 330 zł
20 min Policzki 150 zł
20 min Szyja (obszar z tyłu lub z przodu) 170 zł
20 min Brwi
180 zł
20 min Obszar między brwiami 120 zł
20 min Linia czoła 150 zł
20 min Linia biała 150 zł
20 min Dekolt 140 zł
15 min Otoczki brodawek sutkowych 130 zł
50 min Piersi (Kobiety) 230 zł
50 min Brzuch 270 zł
20 min Odcinek krzyżowy 160 zł
  Impulsowe usunięcia włosów 5 zł
 • Konsultacja - bezpłatna
 • Krem przeciwbólowy - 15% całkowitego kosztu zabiegu
 • Spray przeciwbólowy - 5% całkowitego kosztu zabiegu
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji

Często zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

❤️ Na jakich strefach (obszarach) wykonuje się depilację laserową?

✨Czy depilacja laserowa usuwa wrastające włoski?

Opinie i pytania: 0
 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.