Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

 • Otwarcie już wkrótce!

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • Laserhouse
 • Konsultacja online z gastroenterologiem Wkrótce!

Konsultacja online z gastroenterologiem w Poznaniu

01dc48c9e171d300cec64b199289f8cf.jpg

Nasi rodzice od dzieciństwa przekazywali nam wiedzę na temat prawidłowego odżywiania i zawsze podkreślali znaczenie spożywania naturalnych produktów spożywczych, takich jak warzywa, owoce, mięso i ryby, które są prawdziwym bogactwem witamin i minerałów. Pamiętamy, że ciągle powtarzali nam, by jedliśmy regularne posiłki i z umiarem spożywali słodycze. Jednak dopiero teraz zaczynamy rozumieć, jak słuszne były te instrukcje, ponieważ stan naszego układu pokarmowego i innych narządów bezpośrednio wpływa na kondycję naszej skóry i włosów.

Niektóre zaburzenia, takie jak intensywne wypadanie włosów, wysypki skórne, nietolerancje i zaburzenia układu pokarmowego, mogą mieć głębsze korzenie niż nam się wydaje.

W Centrum Kosmetologii Laserowej «Laserhouse» w Poznaniu można uzyskać konsultację online i otrzymać propozycję rozwiązania problemu! Już dziś warto umówić się na konsultację, ponieważ ten prosty krok pomoże Państwu zadbać o zdrowie i urodę!

GASTROENTEROLOG W POZNANIU: KTO TO JEST I CZYM SIĘ ZAJMUJE?

Gastroenterolog to specjalista w dziedzinie medycyny, do obowiązków którego należy diagnoza i leczenie chorób układu pokarmowego. Lekarz ten specjalizuje się w diagnozowaniu i skutecznej terapii pacjentów cierpiących na zaburzenia układu pokarmowego: żołądka, przełyku, dwunastnicy, jelita grubego i cienkiego, trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.

KIEDY NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA?

 • Objawy problemów związanych z funkcjonowaniem układu pokarmowego wpływające na stan skóry i włosów;
 • Objawy nietolerancji laktozy;
 • Problemy z prawidłowym wchłanianiem produktów spożywczych;
 • Intensywne wypadanie włosów.

HELICOBACTER PYLORI

Mikroorganizm Helicobacter pylori (bakteria Helicobacter pylori) żyje w różnych częściach żołądka i dwunastnicy. Ten mikroorganizm, znany również jako «helicobacter», ma bezpośredni wpływ na szereg problemów związanych z układem pokarmowym, w tym zapalenie błony śluzowej żołądka, zapalenie dwunastnicy oraz wrzody żołądka i dwunastnicy.

Bakteria ta jest przenoszona poprzez bliski kontakt: poprzez przedmioty codziennego użytku, produkty higieniczne, pocałunki i inne sposoby.

Infekcja Helicobacter pylori powoduje następujące objawy:

 • Ciągły ból w jamie brzusznej.
 • Zgaga i częste odbijanie.
 • Nudności.
 • Nieprzyjemny smak w ustach.
 • Zaburzenia procesów trawiennych.
 • Możliwa jest gorączka.

W celu zdiagnozowania bakterii Helicobacter pylori w organizmie pacjenta, gastroenterolog zaleca wykonanie odpowiednich badań. Na podstawie wyników specjalista opracowuje skuteczną terapię, w tym przyjmowanie odpowiednich leków.

KONSULTACJA ONLINE Z GASTROENTEROLOGIEM W POZNANIU: JAK UMÓWIĆ SIĘ NA ROZMOWĘ

Do konsultacji z gastroenterologiem w Poznaniu za pośrednictwem Zoom potrzebny będzie smartfon, laptop lub komputer z dostępem do internetu. Na wizytę można umówić się poprzez wypełnienie formularza online na stronie lub telefonicznie pod wskazanym numerem. Opłaty należy dokonać z góry w dogodny dla Państwa sposób. Po potwierdzeniu płatności klient otrzyma link do udziału w konsultacji w wyznaczonym terminie.

Pierwsza konsultacja online trwa godzinę. Centrum «Laser House» oferuje również konsultacje online z różnymi specjalistami: od trychologów i dermatologów do ginekologów, kosmetologów, endokrynologów - dietetyków.

ETAPY PROCESU  KONSULTACJI

Na początku wizyty specjalista dokładnie zapozna się z objawami, rozważy wyniki badań lekarskich ( jeżeli takie zostały wykonane) i objaśni ich treść. Specjalista gastroenterologii wyjaśni również informacje na temat obecności chorób przewlekłych i stylu życia, które mogą wpływać na występowanie objawów i będą ważne przy wyborze metod leczenia. W razie potrzeby lekarz może zalecić dodatkowe badania w celu dokładnej diagnozy i wyboru skutecznego sposobu leczenia. Na podstawie zebranych informacji opracowany zostanie indywidualny plan leczenia, który obejmuje przyjmowanie leków i/lub wykonywanie określonych procedur medycznych.

Należy pamiętać! Wczesne zdiagnozowanie problemów i właściwe leczenie zwiększają szanse na powodzenie terapii. W przypadku wystąpienia opisanych powyżej objawów zalecamy jak najszybsze umówienie się na wirtualną konsultację ze specjalistą gastroenterologii.

DLACZEGO KLIENCI WYBIERAJĄ WŁAŚNIE NAS?

W Ukrainie istnieje wiele ośrodków medycznych oferujących konsultacje lekarzy różnych specjalizacji. Naszą wyjątkową zaletą jest to, że do wszystkich klientów mamy zintegrowane i spersonalizowane podejście - od usług kosmetycznych do diagnostyki i leczenia poważnych chorób.

Dlaczego «Laserhouse» jest idealnym wyborem dla Państwa:

 1. Gwarantujemy konsultacje z wykwalifikowanym lekarzem z wyższym wykształceniem medycznym.
 2. Bogate doświadczenie w praktyce medycznej.
 3. Zintegrowane podejście: nasi eksperci ściśle współpracują z dermatologami, trychologami i innymi specjalistami Centrum.
 4. Indywidualne podejście do rozwiązywania problemów zdrowotnych.
 5. Wygodny format konsultacji online bez potrzeby wychodzenia z domu lub biura, a także możliwość osobistej konsultacji offline w Centrum.
 6. Stałe wsparcie informacyjne ze strony specjalistów.
 7. Przechowywanie wszystkich danych medycznych: nie ma potrzeby ponownego informowania nas o swoim problemie za każdym razem.

CENA KONSULTACJI W POZNANIU

Szczegółowy cennik konsultacji online ze specjalistą w Poznaniu znajduje się w tabeli cen, którą można znaleźć poniżej na naszej stronie internetowej. Cennik można również znaleźć w zakładce «Ceny» na naszej oficjalnej stronie internetowej. Należy pamiętać, że koszt dodatkowych badań, które może zalecić lekarz, nie jest wliczony w cenę i jest płatny osobno.

Dbanie o swoje zdrowie jest najważniejsze. Warto zaufać doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych specjalistów z Centrum «Laserhouse»!

Należy pamiętać, że każda kolejna konsultacja z gastroenterologiem w ciągu 3 miesięcy jest uznawana za konsultację powtórną, jeśli pacjent zgłasza się na nią w przypadku tej samej choroby. Jeśli pacjent odwiedzi lekarza w tym okresie z nową chorobą, konsultacja będzie opłacana jako konsultacja pierwotna. Jeśli pacjent odwiedzi specjalistę po upływie 3 miesięcy od pierwszej konsultacji, to taka konsultacja również zostanie rozliczona jako konsultacja podstawowa.

Czas trwania Konsultacja online z gastroenterologiem Cennik
60 min Konsultacja gastroenterologa 114 zł
40 min Powtórna konsultacja z gastroenterologiem do 3 miesięcy 85 zł
 • Uwaga! Konsultacja z tym lekarzem odbywa się wyłącznie w języku ukraińskim
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji
Opinie i pytania: 0
Wszystkie
Pytanie
Recenzja
 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.