Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Ignacego Daszyńskiego 19

+48732104689 спілкуємося українською mówimy po polsku viber imgviber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • BIKINI+PACHY = 250 zł Promocyjna cena na depilację
  laserową “Złoty Standard” dla kobiet

  Więcej

 • ZAPROŚ PRZYJACIELA - OTRZYMAJ PREZENT

  Więcej

 • -50%

  ‌ZNIŻKA NA NA OCZYSZCZANIE I PEELING

  Więcej

 • -50%

  Mega zniżka
  na pakiet zabiegów
  Zniżka na depilację laserową
  "Złoty Standard" za płatność z góry

  Więcej

 • -50%

  DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
  „Złoty Standard” dla nowych
  klientów na pierwszą wizytę

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

 • -40%

  DEPILACJA LASEROWA
  "ZŁOTY STANDARD"
  Zniżka na zabiegi depilacji laserowej "Złoty Standard" dowolnych części ciała dla każdego klienta

  Więcej

 • CHCESZ OTRZYMAĆ KARTĘ
  PODARUNKOWĄ «LASERHOUSE»
  OD BLISKIEJ OSOBY?
  Pomożemy ci o tym powiedzieć

  Więcej

Depilacja laserowa "Exclusive" WE WROCŁAWIU

  • Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

   Depilacja laserowa "EXCLUSIVE"

   przed

   Po

Depilacja laserowa "Exclusive" to skuteczny i bezpieczny zabieg usuwania włosów pigmentowanych. W przeciwieństwie do klasycznego zabiegu, wykonywany jest na odrastającym włosie, dlatego nadaje się do stosowania na twarzy. Nie zaleca się natomiast golenia niechcianych włosów w tym obszarze, ponieważ może to doprowadzić do pojawienia się ciemniejszych i twardszych włosów. Depilacja "Exclusive" nie wywołuje stanu zapalnego mieszków włosowych, nie pozostawia skaleczeń i blizn. W przeciwieństwie do pasty cukrowej, wosku i depilatora, procedurze nie towarzyszy silny dyskomfort, ponieważ jest ona wykonywana za pomocą lasera diodowego z technologią chłodzenia kontaktowego.

Wrocławskie centrum "Laserhouse" świadczy usługi depilacji laserowej "Exclusive" w zakresie usuwania owłosienia. Technika sprawdza się przy wszystkich fototypach, nawet przy bardzo ciemnej skórze. Odpowiednia dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Nie ma żadnych ograniczeń sezonowych. Zapewnia gładkość na długi czas. Pełny cykl zabiegów pozwala usunąć do 90% włosków z twarzy lub cieła za pomocą lasera. Aby utrzymać osiągnięty efekt, należy odwiedzić specjalistę 1 lub 2 razy w roku w celu przeprowadzenia procedur utrwalających.

NA CZYM POLEGA METODA “EXCLUSIVE”

Istotą depilacji laserowej "Exclusive" jest uszkodzenie s wzrostu włosów, gdzie przymocowane są włosy w fazie aktywnej (anagen). W tym celu obszar ten poddawany jest działaniu wiązki światła. Melanina gromadzi energię, więc łodyga włosa nagrzewa się, a mieszek włosowy przestaje otrzymywać odżywianie. Po 2-3 tygodniach włosy w tym obszarze wypadają z korzeniami. Uwaga: podczas 1 sesji można zmniejszyć owłosienie o 15-40%. Ponieważ taka ilość włosów jest w fazie wzrostu w momencie wykonywania zabiegu. Tak zwane "uśpione" cebulki są poddawane zabiegowi później, gdy zaczynają rosnąć.

GŁÓWNE ZALETY DEPILACJI „EXCLUSIVE” WE WROCŁAWIU

 •  Usuwanie owłosienia we Wrocławiu wykonywane jest przy użyciu lasera diodowego Lumenis Light Sheer ET, który uznawany jest za najlepszy w walce z niechcianymi włoskami.
 • Po zabiegu nie jest wymagana długa rehabilitacja, ponieważ skóra nie ulega uszkodzeniu.
 • Po pełnym cyklu zabiegów można pozbyć się nawet 90% owłosienia.
 •  Laserowe usuwanie włosów na twarzy nie wymaga wcześniejszego golenia.
 • Technika ta pomaga pozbyć się nieprzyjemnych konsekwencji po innych metodach: wrastanie, zapalenie mieszków włosowych, czarne punkty.
 •  Zabiegowi może poddać się każdy, jeśli nie ma przeciwwskazań. Nie ma ograniczeń dotyczących wieku, sezonowości i płci pacjenta.
 • Technologia chłodzenia kontaktowego zmniejsza ból, co gwarantuje komfort.
 •  Zabieg można wykonywać na każdym fototypie skóry.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Głównym wskazaniem do depilacji "Exclusive" jest pigmentowany meszek nad górną wargą, na brodzie, policzkach, nosie, w obszarze między brwiami i innych miejscach twarzy. Wykonuje się ją również na ciele (brzuch, klatka piersiowa, dekolt itp.). Usuwanie meszku możliwe jest nawet na wrażliwych i w trudno dostępnych miejscach. Technika ta pozwala pozbyć się nie tylko niechcianego owłosienia, ale także nieprzyjemnych następstw po innych procedurach, w szczególności czarnych punktów, wysypek, zapalenia mieszków włosowych, wrastających włosów.

JAKIE URZĄDZENIA WYKORZYSTUJEMY W NASZYM CENTRUM?

Usuwanie meszku na twarzy i ciele odbywa się za pomocą lasera diodowego Lumenis Light Sheer ET. Model ten jest zasłużenie uznawany za "złoty standard" depilacji laserowej, ponieważ pomaga wyeliminować do 90% włosów na długi czas bez pojawienia się nieprzyjemnych konsekwencji. Urządzenie jest całkowicie bezpieczne, co potwierdzają wyniki licznych badań laboratoryjnych oraz międzynarodowe certyfikaty jakości. Wiązka światła oddziałuje wyłącznie na melaninę we włosach i nie wpływa na tkanki miękkie i organy wewnętrzne. Ochronę przed przegrzaniem i poparzeniem zapewnia technologia chłodzenia kontaktowego, która dodatkowo zmniejsza ból. Lumenis Light Sheer ET posiada bardzo wszechstronny system ustawień, dzięki czemu nadaje się do wszystkich fototypów skóry.

GŁÓWNE ETAPY WYKONANIA ZABIEGU

Zabieg "Exclusive" przeprowadzany jest zgodnie ze standardowymi procedurami. Podczas sesji specjalista ściśle przestrzega punktów międzynarodowego protokołu. Podczas depilacji twarzy, w razie potrzeby, usuwane są pozostałości makijażu. Inne obszary są czyszczone tylko z powierzchniowych zanieczyszczeń. Pacjentom z niskim progiem bólu zaleca się znieczulenie miejscowe - krem lub spray. Na czas zabiegu klient zakłada okulary ochronne. Następnie specjalista poddaje dany obszar skóry obróbce z wykorzystaniem strumienia lasera. Na zakończenie nakłada się preparat przyspieszający regenerację oraz krem z filtrem przeciwsłonecznym.

Przed wykonaniem zabiegu obowiązkowa jest konsultacja. Wymagane jest badanie wzroku, określenie fototypu, przeprowadzenie wywiadu lekarskiego, wykluczenie przeciwwskazań oraz ustalenie indywidualnych parametrów lasera.

JAKICH EFEKTÓW OCZEKIWAĆ PO ZABIEGACH?

Aby uzyskać jak najgładszą skórę, należy przejść pełny cykl zabiegów. Pozwoli to na usunięcie nawet 90% owłosienia. Jeśli regularnie będziesz wykonywać procedury podtrzymujące, rezultat będzie utrzymywał się przez długi czas. Po pierwszej sesji można usunąć od 15 do 40% mieszków włosowych. Technika ta pomaga również poprawić stan skóry, ponieważ wiązka laserowa ma właściwości przeciwzapalne i regenerujące. Ponadto po depilacji znikają wrastające włoski i czarne punkty, znika zapalenie mieszków włosowych. Bezpośrednio po sesji możliwe jest występowanie lekkiego zaczerwienienia, które mija po krótkim czasie.

WARTOŚĆ  USŁUGI WE WROCŁAWIU

Depilacja twarzy i ciała jest przystępna cenowo. Cena zależy od obszaru poddawanemu depilacji. Znieczulenie jest płatne dodatkowo i wynosi 5-15% całkowitego kosztu wykonania zabiegu. Szczegółowe ceny można znaleźć w tabeli na dole tej strony oraz w ogólnym cenniku. Konsultacja jest bezpłatna. Informacje o aktualnych zniżkach znajdują się w zakładce "Promocje". Aby umówić się na wizytę, skorzystaj z numeru telefonu kontaktowego podanego w nagłówku strony lub wypełnij formularz kontaktowy.

JAK DUŻO ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ TRZEBA WYKONAĆ?

Uzyskanie maksymalnej gładkości będzie możliwe po odbyciu pełnego cyklu zabiegów. Średnio kobiety potrzebują 4-8 wizyt (z wyjątkiem obszarów zależnych od hormonów), mężczyźni 8-10 wizyt. Między pierwszymi dwoma zabiegami powinna nastąpić przerwa 1-1,5 miesiąca, między drugim i trzecim 1,5-2 miesiące itd.

Czas trwania DEPILACJA LASEROWA DLA WŁOSÓW WELUSOWYCH "EXCLUSIVE" Cennik
15 min. Górna warga (Wąsik) 120 zł
20 min. Podbródek 140 zł
30 min. Baki 150 zł
20 min. Uszy 130 zł
20 min. Nos 130 zł
40 min. Cała twarz 330 zł
20 min. Policzki 150 zł
20 min. Szyja (obszar z tyłu lub z przodu) 170 zł
20 min. Brwi
180 zł
20 min. Obszar między brwiami 120 zł
20 min. Linia czoła 150 zł
20 min. Linia biała 150 zł
20 min. Dekolt 140 zł
15 min. Otoczki brodawek sutkowych 130 zł
50 min. Piersi (Kobiety) 230 zł
50 min. Brzuch 270 zł
20 min. Odcinek krzyżowy 160 zł
  Impulsowe usunięcia włosów 5 zł
 • Konsultacja - bezpłatna
 • Krem przeciwbólowy - 15% całkowitego kosztu zabiegu
 • Spray przeciwbólowy - 5% całkowitego kosztu zabiegu
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji
 • Nie ma jeszcze recenzji na tej stronie. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.