Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Mogilska 120B, 31-445

+48732100224 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • NEW!

  ZANURZ SIĘ W LECIE Z «LASERHOUSE» Depilacja laserowa całego ciała:
  • dla kobiet - 1300 zł
  • dla mężczyzn - 1800 zł

  Więcej

 • NEW!

  TAPING KINEZJOLOGICZNY I ESTETYCZNY

  Teraz w Krakowie

  Więcej

 • do -50%

  zniżka na zabieg Endosphere Therapy

  Więcej

 • -40%

  Mega zniżka
  na pakiet zabiegów
  Zniżka na depilację laserową
  "Złoty Standard" za płatność z góry

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • -60%

  DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
  „Złoty Standard” dla nowych
  klientów na pierwszą wizytę

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

Konsultacja online z gastroenterologiem w Krakowie

01dc48c9e171d300cec64b199289f8cf.jpg

Od najmłodszych lat nasi rodzice przekazywali nam swoją wiedzę na temat prawidłowego odżywiania i nieustannie podkreślali znaczenie spożywania naturalnych produktów spożywczych, takich jak warzywa, owoce, mięso i ryby, które są bogate w zdrowe witaminy i minerały. Pamiętamy, jak uczyli nas jeść trzy posiłki dziennie i podkreślali konieczność rozsądnego spożywania słodyczy. Jednak dopiero teraz zdajemy sobie sprawę z tego, jak słuszne były ich pouczenia, ponieważ stan naszego układu pokarmowego i innych narządów bezpośrednio wpływa na kondycję naszej skóry i włosów.

Niektóre patologie, takie jak intensywne wypadanie włosów, wysypki skórne, niestrawność oraz zaburzenia trawienia, mogą mieć znacznie poważniejsze przyczyny, niż nam się wydaje.

Istnieje możliwość uzyskania konsultacji online i rozwiązania swojego problemu w Centrum Kosmetologii Laserowej «Laserhouse» w Krakowie! Już dziś warto umówić się na konsultację, ponieważ ten prosty krok pomoże Państwu zadbać o zdrowie i urodę!

JAKIMI PROBLEMAMI ZAJMUJE SIĘ GASTROENTEROLOG?

Gastroenterolog to specjalista medyczny, który specjalizuje się w badaniu i leczeniu chorób układu pokarmowego. Lekarz ten zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem pacjentów z różnymi zaburzeniami układu pokarmowego: żołądka, przełyku, dwunastnicy, jelita grubego i cienkiego, trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.

KIEDY WARTO ZGŁOSIĆ SIĘ DO LEKARZA?

 • Symptomy wskazujące na nieprawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego wpływające na stan skóry i włosów;
 • Nietolerancja laktozy;
 • Problemy z prawidłowym wchłanianiem produktów spożywczych
 • Intensywne wypadanie włosów.

HELICOBACTER PYLORI: CO TO JEST?

Helicobacter pylori (bakteria Helicobacter pylori) - to mikroorganizm, który żyje w różnych częściach żołądka i dwunastnicy. Znany również jako "Helicobacter", ten mikrob powoduje szereg problemów z układem pokarmowym, w tym zapalenie żołądka, zapalenie dwunastnicy oraz wrzody żołądka i dwunastnicy.

Bakteria jest przenoszona poprzez bliski kontakt: artykuły użytku domowego, produkty higieniczne, pocałunki itp.

Przy zakażeniu Helicobacter pylori występują następujące objawy:

 • Ciągły ból w jamie brzusznej.
 • Zgaga i częste odbijanie.
 • Nudności.
 • Nieprzyjemny posmak w ustach.
 • Zaburzenia trawienia.
 • Możliwa gorączka.

W celu zdiagnozowania bakterii Helicobacter pylori w organizmie pacjenta, gastroenterolog zaleca wykonanie odpowiednich badań. Na podstawie wyników specjalista opracowuje skuteczną terapię, w tym przyjmowanie odpowiednich leków.

GASTROENTEROLOG W KRAKOWIE: REJESTRACJA NA KONSULTACJĘ ONLINE

Do przeprowadzenia konsultacji online z gastroenterologiem w Krakowie niezbędne jest urządzenie mobilne, laptop lub komputer z dostępem do Internetu. Ustalenie terminu konsultacji odbywa się poprzez wypełnienie specjalnego formularza zwrotnego na stronie internetowej lub telefonicznie pod wskazanym numerem telefonu. Płatności za konsultację można dokonać w dogodny sposób przed umówionym spotkaniem. Po potwierdzeniu płatności zostanie przesłany aktywny link, z którego należy skorzystać w wyznaczonym terminie.

Wstępna konsultacja online trwa 1 godzinę. «Laserhouse» oferuje również konsultacje online z innymi specjalistami, w tym trychologami, dermatologami, ginekologami, kosmetologami, endokrynologami - dietetykami oraz innymi.

W JAKI SPOSÓB ODBYWA SIĘ KONSULTACJA ONLINE?

Najpierw specjalista dokładnie wysłuchuje skarg pacjenta, analizuje wyniki przeprowadzonych dotychczas badań oraz przedstawia ich interpretację. Gastroenterolog dowiaduje się również o ewentualnych chorobach przewlekłych. Styl życia wpływa na objawy i może mieć kluczowe znaczenie dla dalszego leczenia. W razie potrzeby gastroenterolog może zalecić dodatkowe badania w celu dokładniejszego zdiagnozowania problemu i określenia skutecznej terapii. Na podstawie zebranych danych lekarz ustala plan leczenia, który może składać się z przyjmowania leków i/lub wykonania pewnych zabiegów.

Uwaga! Wczesne wykrycie zaburzeń na początkowych etapach i wczesna diagnoza choroby pomagają w szybszym i skuteczniejszym leczeniu. Gdy tylko pojawią się objawy wymienione we wcześniejszej części artykułu, zalecamy natychmiastowe umówienie się na wizytę u gastroenterologa.

DLACZEGO KLIENCI WYBIERAJĄ WŁAŚNIE NAS?

Na rynku ukraińskim istnieje wiele ośrodków medycznych oferujących konsultacje specjalistów. Jednak nasze podejście wyróżnia się tym, że stosujemy kompleksowe i indywidualne podejście do każdego pacjenta: Od zabiegów kosmetycznych do diagnostyki i leczenia poważnych chorób.

Dlaczego «Laserhouse» jest idealnym wyborem dla Państwa:

 1. Gwarantowana konsultacja doświadczonego lekarza z wyższym wykształceniem medycznym.
 2. Bogate doświadczenie w tej dziedzinie.
 3. Kompleksowe podejście: nasi specjaliści współpracują z dermatologami, trychologami i innymi ekspertami z Centrum.
 4. Indywidualne podejście do rozwiązywania problemów.
 5. Szybki online dostęp do odpowiedzi na wszystkie pytania bez wychodzenia z domu lub biura, a także możliwość uzyskania konsultacji offline bezpośrednio w naszym centrum.
 6. Stałe wsparcie informacyjne ze strony naszych specjalistów.
 7. Pełna dokumentacja stanu zdrowia: wszystkie dane są przechowywane u nas, więc nie ma potrzeby ponownie informować nas o swojej historii medycznej

KONSULTACJA ONLINE Z GASTROENTEROLOGIEM W KRAKOWIE: CENA

Aby uzyskać informacje na temat kosztu konsultacji online ze specjalistą w Krakowie, należy zapoznać się z poniższą tabelą na tej stronie. Bardziej szczegółowe cenniki dostępne są również w zakładce «Ceny» na naszej oficjalnej stronie internetowej. Należy pamiętać, że dodatkowe badania i diagnostyka zalecone przez specjalistę są opłacane oddzielnie.

Dbanie o swoje zdrowie jest najważniejsze. Warto zaufać doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych specjalistów z Centrum «Laserhouse»!

Należy pamiętać, że każda kolejna konsultacja z gastroenterologiem w ciągu 3 miesięcy jest uznawana za konsultację powtórną, jeśli pacjent zgłasza się na nią w przypadku tej samej choroby. Jeśli pacjent odwiedzi lekarza w tym okresie z nową chorobą, konsultacja będzie opłacana jako konsultacja pierwotna. Jeśli pacjent odwiedzi specjalistę po upływie 3 miesięcy od pierwszej konsultacji, to taka konsultacja również zostanie rozliczona jako konsultacja podstawowa.

Czas trwania Konsultacja online z gastroenterologiem Cennik
60 min Konsultacja gastroenterologa 114 zł
40 min Powtórna konsultacja z gastroenterologiem do 3 miesięcy 85 zł
 • Uwaga! Konsultacja z tym lekarzem odbywa się wyłącznie w języku ukraińskim
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji

Często zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

❤️ Na jakich strefach (obszarach) wykonuje się depilację laserową?

✨Czy depilacja laserowa usuwa wrastające włoski?

Opinie i pytania: 0
Wszystkie
Pytanie
Recenzja
 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.