Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Mogilska 120B, 31-445

+48732100224 спілкуємося українською mówimy po polsku viber imgviber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • NEW

  ŁYDKI Z KOLANAMI = 200 zł

  Więcej

 • -70%

  zniżka na zabieg Endosphere Therapy

  Więcej

 • -30%

  na wszystkie masaże ręczne ciała!

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • -50%

  ‌ZNIŻKA NA NA OCZYSZCZANIE I PEELING

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

 • Laserhouse
 • Konsultacja online z endokrynologiem-dietetykiem

Konsultacja online z endokrynologiem-dietetykiem w Krakowie

94793e611c1951bad27b179a5bd8fb0f.jpg

Bardzo często problemy związane ze stanem naszej skóry mogą powodować dyskomfort fizyczny i emocjonalny, zwłaszcza w przypadku widocznych defektów, takich jak nadwaga, wysypki, przebarwienia czy trądzik różowaty. Najczęściej błędnie uważamy, że problemy te wynikają właśnie z nieprawidłowej pielęgnacji domowej, braku aktywności fizycznej czy niezdrowego trybu życia. Niewiele jest jednak osób, które uświadamiają sobie, że źródłem problemów może być stan naszego układu hormonalnego, który kontroluje wszystkie funkcje organizmu i odporność.

Przy takich problemach zalecana jest konsultacja z endokrynologiem - dietetykiem. Centrum Kosmetologii Laserowej «Laserhouse» w Krakowie oferuje swoim pacjentom wyjątkową możliwość konsultacji online z wykwalifikowanym lekarzem endokrynologiem-dietetykiem. Podczas konsultacji lekarz uważnie wysłucha o wszystkich problemach, dokładnie przeanalizuje historię choroby i dostępne wyniki badań, a w razie potrzeby przepisze dodatkowe badania lub leczenie.

W Centrum Kosmetologii Laserowej «Laserhouse» w Krakowie leczeniem pacjentów zajmuje się endokrynolog, który jest również wykwalifikowanym dietetykiem. Specjalista pomoże Państwu skorygować dietę, układając indywidualny jadłospis, biorąc pod uwagę Państwa styl życia i ogólny stan zdrowia. Główną zaletą takiej konsultacji jest możliwość otrzymania wszystkich zaleceń bezpośrednio z domu, w komfortowych warunkach!

KIM JEST ENDOKRYNOLOG-DIETETYK?

Dietetyk-endokrynolog to specjalista, który posiada wiedzę na temat racjonalnego i zbilansowanego żywienia, przygotowywania specjalnych diet w leczeniu zaburzeń układu hormonalnego i trawiennego, a także po zabiegach chirurgicznych. Dietetyk-endokrynolog opracowuje plan żywieniowy, biorąc pod uwagę choroby zdiagnozowane, wiek i styl życia pacjenta.

Konsultacja z tym specjalistą zalecana jest nie tylko w przypadku podejrzenia zaburzeń metabolicznych, takich jak problemy z zapłodnieniem czy problemy z nadwagą, ale także w przypadku chorób skóry.

W przypadku pacjentów cierpiących na nadwagę i zaburzenia równowagi hormonalnej przydatna jest również konsultacja z dietetykiem-endokrynologiem. Przeprowadza on kompleksową diagnostykę i leczenie problemów związanych z układem hormonalnym oraz identyfikuje zaburzenia w funkcjonowaniu gruczołów dokrewnych, opracowując indywidualny plan leczenia.

KTO MOŻE SKORZYSTAĆ Z KONSULTACJI?

Zaleca się skorzystanie z konsultacji online z endokrynologiem-dietetykiem naszego Centrum pacjentom, którzy mają następujące problemy:

 • Nierównomierna pigmentacja skóry.
 • Trądzik różowaty.
 • Wysypki na twarzy i ciele.
 • Nadwaga.
 • Obecność cellulitu.
 • Trądzik.
 • Ogólne złe samopoczucie i utrata sił.

W razie potrzeby endokrynolog może zalecić leki odchudzające, ale dopiero po przeprowadzeniu niezbędnych badań i zebraniu danych z historii choroby.

JAK PRZEBIEGA KONSULTACJA ONLINE Z DIETETYKIEM-ENDOKRYNOLOGIEM?

Aby wziąć udział w konsultacji online z dietetykiem- endokrynologiem, wystarczy mieć smartfon z bezpłatnym dostępem do Internetu. Aby zapisać się na spotkanie, należy zostawić wiadomość na stronie internetowej, wraz z numerem telefonu do kontaktu, lub skontaktować się z nami pod wskazanym numerem. Wizyta umawiana jest po dokonaniu przedpłaty, której można dokonać w wygodny sposób. Bezpośrednio po dokonaniu płatności klient otrzymuje link, który należy kliknąć w wyznaczonym czasie.

Czas trwania wstępnej konsultacji online wynosi 60 minut. W razie potrzeby Centrum zapewnia również możliwość konsultacji z innymi specjalistami o wąskiej specjalizacji, takimi jak trycholog, dermatolog, kosmetolog czy ginekolog.

DLACZEGO WŁAŚNIE «LASERHOUSE»?

Po zapisaniu się na konsultację online z endokrynologiem - dietetykiem w Centrum «Laserhouse», pacjent może liczyć na następujące korzyści:

 • Gwarantowana konsultacja od wysoko wykwalifikowanego specjalisty z dużym doświadczeniem w leczeniu.
 • Indywidualne i kompleksowe podejście do rozwiązania konkretnego problemu.
 • Odpowiedzi na wszystkie pytania.
 • Wygodny format konsultacji online umożliwiający uzyskanie pomocy bez wychodzenia z domu lub biura.
 • Stałe wsparcie informacyjne ze strony specjalistów Centrum.

Centrum «Laserhouse» stosuje nowoczesne metody leczenia pacjentów.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek problemy z wysypką skórną, pigmentacją, trądzikiem różowatym, trądzikiem, nadwagą lub cellulitem, ta konsultacja jest idealna dla Państwa.

CENA KONSULTACJI ONLINE W KRAKOWIE

Więcej informacji na temat ceny konsultacji online w Krakowie można znaleźć w poniższej tabeli lub w zakładce «Ceny» na naszej stronie internetowej. Należy pamiętać, że dodatkowe testy i badania zalecone przez lekarza są płatne osobno. Aby umówić się na konsultację online, należy zadzwonić pod numer kontaktowy podany w nagłówku strony lub wypełnić formularz kontaktowy. Informacje o aktualnych promocjach i innych korzystnych ofertach Centrum można znaleźć w zakładce «Promocje». Nie warto zwlekać z rozwiązaniem swoich problemów - należy skorzystać z pomocy już dziś!

Czas trwania Konsultacja endokrynologa-dietetyka Cennik
60 min. Konsultacja endokrynologa-dietetyka 115 zł
40 min. Powtórna konsultacja endokrynologa-dietetyka do 3 miesięcy 85 zł

Jadłospis tygodniowy (opracowanie planu do 5 dni)

140 zł

Plan posiłków na 3 tygodnie (opracowanie planu do 5 dni)

290 zł
 • Uwaga! Konsultacja z tym lekarzem odbywa się wyłącznie w języku ukraińskim
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji
 • Nie ma jeszcze recenzji na tej stronie. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.