Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Ignacego Daszyńskiego 19

+48732104689 спілкуємося українською mówimy po polsku viber imgviber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • BIKINI+PACHY = 250 zł Promocyjna cena na depilację
  laserową “Złoty Standard” dla kobiet

  Więcej

 • ZAPROŚ PRZYJACIELA - OTRZYMAJ PREZENT

  Więcej

 • -50%

  ‌ZNIŻKA NA NA OCZYSZCZANIE I PEELING

  Więcej

 • -50%

  Mega zniżka
  na pakiet zabiegów
  Zniżka na depilację laserową
  "Złoty Standard" za płatność z góry

  Więcej

 • -50%

  DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
  „Złoty Standard” dla nowych
  klientów na pierwszą wizytę

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

 • -40%

  DEPILACJA LASEROWA
  "ZŁOTY STANDARD"
  Zniżka na zabiegi depilacji laserowej "Złoty Standard" dowolnych części ciała dla każdego klienta

  Więcej

 • CHCESZ OTRZYMAĆ KARTĘ
  PODARUNKOWĄ «LASERHOUSE»
  OD BLISKIEJ OSOBY?
  Pomożemy ci o tym powiedzieć

  Więcej

 • Laserhouse
 • Depilacja laserowa ТОP
  “Złoty standard”

Depilacja laserowa “Złoty standard” WE WROCŁAWIU

  • DEPILACJA LASEROWA “ZŁOTY STANDARD”

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

   Przed

   Po

Depilacja laserowa to najlepszy zabieg na usunięcie niechcianego owłosienia. Pozwala na długotrwałe uzyskanie gładkiej skóry na twarzy i ciele. W przeciwieństwie do pasty cukrowej, wosku i depilatora, nie prowokuje wzrostu i nie powoduje silnego dyskomfortu. Mieszki włosowe po jej zastosowaniu nie ulegają zapaleniu, jak po goleniu, nie pojawiają się też czarne punkty. W Centrum "Laserhouse" świadczone są usługi depilacji laserowej górnej wargi, brody, policzków, brzucha, pach, bikini, rąk, nóg itp. Do zabiegu może przystąpić każdy, jeśli nie ma przeciwwskazań.

Technologia Złoty Standard ma na celu usunięcia niechcianych włosów pigmentowych. Przystosowana jest nawet do bardzo wrażliwej skóry. Nie prowadzi do urazów, stanów zapalnych i wysypek, ponieważ w swojej pracy wykorzystujemy tylko najlepsze, nowoczesne urządzenie. Depilacja laserowa we Wrocławiu wykonywana jest na laserze diodowym firmy Lumenis (USA). Zapewnia gładkość nawet na bardzo ciemnej skórze, ponieważ dzięki rozbudowanemu systemowi ustawień można dobrać optymalne parametry dla każdego fototypu.

GŁÓWNE ZASADY DZIAŁANIA METODY

Włosy rosną cyklicznie. Oprócz aktywnych mieszków włosowych, które stanowią 15-40% ogólnej liczby, w naszym organizmie znajdują się również tzw. cebulki "uśpione". Laser wchodzi w interakcję tylko z tymi pierwszymi. Dzieje się to w następujący sposób: specjalista poddaje obszar działaniu specjalnego manipulatora. Generowany przez niego strumień światła jest pochłaniany przez melaninę znajdującą się we włosach. Akumulacja energii prowadzi do ogrzewania łodygi włosa, zaprzestania odżywiania mieszka i zniszczenia strefy zarodkowej. 2-3 tygodnie po zabiegu włosy wypadają - a skóra staje się gładka. Aby usunąć do 90% włosów na twarzy i ciele za pomocą lasera, zalecamy wykonanie serii 2-4 zabiegów.

JAKIE OBSZARY NA CIELE MOŻNA PODDAĆ DEPILACJI LASEROWEJ W “LASERHOUSE”?

Świadczymy usługi usuwania włosów na różnych obszarach twarzy i ciała. Możemy wykonać zabieg na górnej wardze, policzkach, brodzie, nosie, czole, skroniach, między brwiami, szyi, uszach, skórze głowy, palcach u rąk i nóg, kolanach, udach, przedramionach, dłoniach, pachach, piersiach, dekolcie, plecach, brzuchu, talii, pośladkach, ramionach, kości krzyżowej, bikini itp. Możliwe jest również wykonanie depilacji laserowej twarzy, rąk, nóg i innych obszarów w całości.

JAKIE ZALETY MA DEPILACJA LASEROWA?

 • Wysoka efektywność - jeśli ukończysz pełny program zabiegów i wykonasz procedury podtrzymujące1-2 razy w roku, gładkość pozostanie przez długi czas.
 • Działanie miejscowe - laser oddziałuje tylko na pigment znajdujący się we włosach, a nie na sąsiednie tkanki i narządy wewnętrzne.
 • Bezpieczeństwo - urządzenie, którego używamy posiada certyfikat FDA. Oznacza to, że przeszedł szereg badań laboratoryjnych zanim trafił do naszego gabinetu. Podczas zabiegu ściśle przestrzegane są wszystkie punkty międzynarodowego protokołu.
 • Nieinwazyjność - integralność skóry nie jest naruszana, nie dochodzi do skaleczeń.
 • Komfort - system chłodzenia kontaktowego lasera minimalizuje nieprzyjemne odczucia.
 • Możliwość usunięcia wrastających włosów po zastosowaniu innych metod.
 • Brak ograniczeń sezonowych.
 • Prosty sposób przygotowania do zabiegów.
 • Minimalny okres regeneracji.

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Depilacja laserowa we Wrocławiu to najlepsze rozwiązanie problemu z niechcianym owłosieniem. Jest odpowiednia dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku, którzy nie mają żadnych przeciwwskazań. Technika ta jest skuteczna na wszystkich fototypach. Zwalcza zarówno pojedyncze włoski, jak i gęste włosy. Pomaga wyeliminować czarne punkty, stany zapalne mieszków włosowych i wrastające włoski. Zabieg może być wykonywany nawet na trudno dostępnych miejscach i obszarach o bardzo wrażliwej skórze. Przy niskim progu bólu można zastosować znieczulenie miejscowe - spray lub krem.

JAKIE URZĄDZENIA WYKORZYSTUJEMY?

Do usuwania włosków na rękach, nogach lub innych obszarach stosujemy Lumenis Light Sheer ET. Ten model lasera diodowego jest uważany za najlepszy w walce z nadmiernym owłosieniem ze względu na wysoką wydajność, bezpieczeństwo i możliwość pracy ze wszystkimi fototypami. Za komfort pacjenta podczas zabiegu i ochronę skóry przed przegrzaniem odpowiada technologia chłodzenia kontaktowego, która redukuje ból. Laser jest certyfikowany na Ukrainie i jest całkowicie bezpieczny, o czym świadczą wyniki licznych badań klinicznych.

JAK PRZEBIEGA ZABIEG?

Przed depilacją laserową specjalista musi przeprowadzić konsultacje z klientem. Ogłada obszar, bada anamnezę, dowiaduje się, czy są jakieś przeciwwskazania, wybiera indywidualny tryb pracy lasera. Jeśli procedura jest wykonywana na twarzy, w razie potrzeby usuwany jest makijaż. W innych przypadkach wystarczy oczyszczenie z sebum i kurzu. Kolejnym etapem jest analgezja - tylko na życzenie pacjenta. Nie warto z niej rezygnować, jeśli ma się bardzo wrażliwą skórę: dzięki znieczuleniu zabieg będzie bardziej komfortowy. Następnie nakładany jest żel poprawiający poślizg i wykonywana jest depilacja laserowa. W następnej kolejności usuwane są pozostałości żelu, a na skórę nakładany jest preparat o właściwościach regeneracyjnych i filtr przeciwsłoneczny.

JAKICH EFEKTÓW OCZEKIWAĆ?

Pierwsza sesja pozwala zredukować owłosienie średnio o 15-40%, czyli o ilość, która jest w fazie aktywnej w momencie zabiegu. Po pełnym cyklu nawet 90% owłosienia zostanie usunięte. Znikają również czarne punkty i wrastające włoski, pozbywamy się stanów zapalnych, zwiększa się elastyczność skóry, co wynika z regeneracyjnych właściwości lasera.

ILE KOSZTUJE ZABIEG WE WROCŁAWIU?

Cena depilacji laserowej zależy przede wszystkim od obszaru. Informacji szczegółowych szukaj w tabeli na dole tej strony lub w ogólnym cenniku. Na koszt wpływa również płeć pacjenta. Zabieg dla mężczyzn jest droższy niż dla kobiet, ponieważ owłosienie jest gęstsze i twardsze. Znieczulenie płatne jest dodatkowo i wynosi od 5 do 15% całkowitego kosztu zabiegu. Konsultacje są bezpłatne. Korzystne oferty można znaleźć w zakładce "Promocje". Aby umówić się na wizytę, zadzwoń pod numer kontaktowy podany w nagłówku strony.

JAK DŁUGO TRWA SERIA ZABIEGÓW DEPILACJI LASEROWEJ?

Mężczyznom zaleca się średnio 8-10 sesji, kobietom - 4-8 (z wyjątkiem obszarów zależnych od hormonów). Aby osiągnąć maksymalny efekt, ważne jest, aby przestrzegać zalecanych odstępów między zabiegami: 4-6 tygodni - między pierwszym a drugim, 6-8 - między drugim a trzecim, itd.

Szanowni Klienci! Uprzejmie informujemy, że wszystkie urządzenia laserowe zostały zamienione na sprzęt najnowszej generacji. Będąc z nami zawsze otrzymujecie najbardziej skuteczne zabiegi kosmetologiczne!

Логотип Лазерхауз
Czas trwania DEPILACJA LASEROWA TWARZY Cennik
30 min. Cała twarz 300 zł
180 zł
10 min. Górna warga (Wąsik) Kobiety 100 zł
60 zł
20 min. Górna warga (Wąsik) Mężczyźni 140 zł
84 zł
10 min. Podbródek (Kobiety) 120 zł
72 zł
25 min. Podbródek (Mężczyźni) 150 zł
90 zł
20 min. Brwi
140 zł
84 zł
20 min. Obszar między brwiami 110 zł
66 zł
15 min. Linia czoła 120 zł
72 zł
10 min. Nos (zewnętrzna część) 70 zł
42 zł
20 min. Policzki 120 zł
72 zł
15 min. Baki 120 zł
72 zł
15 min. Uszy 100 zł
60 zł
40 min. Szyja (cała) 300 zł
180 zł
20 min. Szyja (obszar z tyłu lub z przodu) 150 zł
90 zł
40 min. Włosiana część głowy 600 zł
360 zł
Czas trwania DEPILACJA LASEROWA RĄK Cennik
20-40 min. Całe ręce (Kobiety) 320 zł
192 zł
1 godz. Całe ręce (Mężczyźni) 400 zł
240 zł
30 min. Przedramiona (Kobiety) 240 zł
144 zł
40 min. Przedramiona (Mężczyźni) 320 zł
192 zł
15 min. Nadgarstek + palce rąk (Kobiety) 100 zł
60 zł
20 min. Nadgarstek + palce rąk (Mężczyźni) 160 zł
96 zł
10 min. Pachy (Kobiety) 150 zł
90 zł
20 min. Pachy (Mężczyźni) 170 zł
102 zł
15 min. Palce u rąk 60 zł
36 zł
Czas trwania DEPILACJA LASEROWA PLECÓW I BRZUCHA Cennik
20 min. Linia biała 120 zł
72 zł
1 godz. Piersi (Kobiety) 200 zł
120 zł
30 min. Piersi (Mężczyźni) 280 zł
168 zł
40 min. Brzuch (Mężczyźni) 420 zł
252 zł
20 min. Brzuch (Kobiety) 200 zł
120 zł
20 min. Dekolt (Kobiety) 120 zł
72 zł
30 min. Dekolt (Mężczyźni) 160 zł
96 zł
30 min. Odcinek lędźwiowy 220 zł
132 zł
15 min. Odcinek krzyżowy 150 zł
90 zł
15 min. Otoczki brodawek sutkowych 100 zł
60 zł
60 min. Plecy (Kobiety) 570 zł
342 zł
60 min. Plecy (Mężczyźni) 750 zł
450 zł
30 min. Ramiona 200 zł
120 zł
30 min. Górna część pleców 320 zł
192 zł
40 min. Górna część pleców + ramiona 450 zł
270 zł
10-20 min. Pośladki 300 zł
180 zł
10-20 min. 1/2 pośladków 150 zł
Czas trwania DEPILACJA LASEROWA NÓG Cennik
60-100 min. Całe nogi (Kobiety) 500 zł
300 zł
150-180 min. Całe nogi (Mężczyźni) 870 zł
522 zł
20 min. Stęp + palce 140 zł
84 zł
40-60 min. Łydki (Kobiety) 250 zł
150 zł
70 min. Łydki (Mężczyźni) 400 zł
240 zł
40-60 min. Łydki z kolanami 350 zł
210 zł
20 min. Kolana 120 zł
72 zł
40-60 min. Uda 400 zł
240 zł
30 min. Uda częściowo (zewnętrzna, wewnętrzna, tylna, przednia część) 220 zł
132 zł
Czas trwania DEPILACJA LASEROWA MIEJSC INTYMNYCH Cennik
20 min. Bikini niegłębokie (depilacja do linii majtek) 250 zł
150 zł
15-30 min. Bikini głębokie dla kobiet (wargi sromowe, wzgórek łonowy, szpara międzypośladkowa, depilacja do linii majtek) 350 zł
210 zł
40 min. Bikini głębokie dla mężczyzn (włosy we wszystkich miejscach intymnych w tym worek mosznowy) 430 zł
258 zł
20 min. Worek mosznowy 200 zł
120 zł
20 min. Obszar łonowy (Kobiety) 220 zł
132 zł
20 min. Obszar łonowy (Mężczyźni) 320 zł
192 zł
20 min. Szpara międzypośladkowa 200 zł
120 zł
20 min. Wargi sromowe 220 zł
132 zł
Usuwanie pojedynczych włosów 3 zł
 • Konsultacja jest bezpłatna
 • Krem znieczulający - 15% całkowitego kosztu zabiegu
 • Spray przeciwbólowy - 5% całkowitego kosztu zabiegu
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji
 • Nie ma jeszcze recenzji na tej stronie. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.