Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Łagiewnicka 53, 91-839

+48732232178 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • DZIĘKUJEMY ZA ZAUFANIE! Laserhouse - "Wybór Roku 2023" w nominacji "Sieć salonów kosmetologii i depilacji laserowej roku"

  Więcej

 • -50%

  DEPILACJA LASEROWA
  "ZŁOTY STANDARD"
  Zniżka na zabiegi depilacji laserowej
  "Złoty Standard" dowolnych części
  ciała dla każdego klienta

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

Mechaniczne oczyszczanie twarzy w Łodzi

Regularne oczyszczanie skóry jest niezbędne dla zdrowia i urody cery. Jeśli nie będziemy zwracać na to uwagi w odpowiednim czasie, skóra może mieć problemy z wysypkami, zmarszczkami i zatkanymi porami, co poważnie pogarsza jej kondycję. Codziennego domowego oczyszczania nie wystarczy, aby rozwiązać ten problem. Centrum Kosmetologii Laserowej «Laserhouse» w Łodzi ma idealne na to rozwiązanie - mechaniczne oczyszczanie twarzy.

Mechaniczne oczyszczanie twarzy pozwala skutecznie usunąć nawet najgłębsze zanieczyszczenia, unormować bilans tłuszczowy i wodny oraz przywrócić metabolizm i pełne dotlenienie komórek. Zabieg ten wykonywany jest przez wykwalifikowanych kosmetologów Centrum, którzy posiadają wykształcenie medyczne oraz bogate doświadczenie w pracy z pacjentami.

CO TO JEST MECHANICZNE OCZYSZCZANIE TWARZY I DLACZEGO JEST POTRZEBNE?

Mechaniczne oczyszczanie twarzy to nieinwazyjny zabieg mający na celu usunięcie zrogowaciałych komórek górnej warstwy naskórka, czopów łojowych i lokalnych stanów zapalnych. Zabieg wykonywany jest zarówno ręcznie, jak i przy pomocy specjalnego narzędzia, np. łyżki Uno.

Przede wszystkim ręczne oczyszczanie twarzy jest integralną częścią opieki higienicznej. Zanieczyszczona cera nie może w pełni wykonywać swoich naturalnych funkcji, takich jak ochrona, oddychanie i termoregulacja. Czarne kropki i zaskórniki, blokujące kanały łojowe, zakłócają normalne wydzielanie sebum. Oczyszczanie twarzy pomaga usunąć warstwę rogową naskórka i korki łojowe, uwalniając kanały, normalizować równowagę pH i przywrócić oddychanie komórkowe. Może nie tylko poprawić kondycję skóry, ale także zapobiec występowaniu wielu problemów.

Dlatego mechaniczne oczyszczanie twarzy jest ważną procedurą, która pomaga zachować zdrowie i urodę skóry.

ZALETY I EFEKTY ZABIEGU W ŁODZI

Manualne oczyszczanie twarzy jest najskuteczniejszą metodą oczyszczania skóry, ponieważ tylko manualne metody potrafią skutecznie usunąć nawet najgłębsze zaskórniki. Oto niektóre z zalet i cech tej metody:

 • Zabieg oczyszczania manualnego może być wykonywany osobno, jak i w ramach kompleksowych programów pielęgnacyjnych, takich jak sprzętowe zabiegi oczyszczające, oczyszczanie kombinowane, peeling chemiczny i inne.
 • Oczyszczanie twarzy nie tylko pomaga poprawić wygląd skóry, ale także sprzyja jej gojeniu. Przywraca metabolizm komórkowy, poprawia krążenie krwi, normalizuje regulację sebum i zmniejsza stan zapalny.
 • Jest idealny dla skóry tłustej i problematycznej.
 • W przypadku mechanicznego oczyszczania twarzy nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie, a czas regeneracji po zabiegu jest zazwyczaj krótki.
 • Manualne oczyszczanie twarzy może być wykonywane w każdym wieku i o każdej porze roku. Zabieg jest szczególnie zalecany w okresie dojrzewania, kiedy aktywowane są gruczoły łojowe i pojawiają się wysypki. Procedura ta jest również zalecana dla nastolatków z problematyczną skórą, aby uniknąć trądziku pospolitego.
 • Zabieg mechanicznego oczyszczania twarzy jest niedrogi.

WSKAZANIA

Istnieją różne wskazania do zabiegu, takie jak

 • Problemy z nadmierną ilością sebum.
 • Zatkane i rozszerzone pory.
 • Trądzik i elementy zapalne.
 • Otwarte i zamknięte zaskórniki.
 • Milia (małe białe guzki).
 • Matowa cera i utrata rumieńców.
Механическая чистка лица

JAK PIELĘGNOWAĆ TWARZ PO OCZYSZCZANIU MECHANICZNYM?

Zaczerwienienie i opuchlizna skóry mogą występować do trzech dni po zabiegu. Aby przyspieszyć proces regeneracji, zaleca się unikanie makijażu i stosowanie płynów bezalkoholowych lub «Chlorheksydyny» do przecierania obszarów twarzy poddanych zabiegowi. Przed wyjściem na zewnątrz należy nałożyć krem z filtrem przeciwsłonecznym, a w domu stosować kosmetyki zalecone przez specjalistę.

KOSMETYKI I NARZĘDZIA DO OCZYSZCZANIA

Do mechanicznego oczyszczania wykorzystujemy specjalne narzędzia i kosmeceutyki. Jednym z głównych narzędzi jest łyżka Uno, która ma dwa końce. Jeden koniec ma kształt siatki i służy do usuwania warstwy rogowej naskórka i zanieczyszczeń powierzchniowych, podczas gdy drugi koniec ma kształt lejka i służy do usuwania głębokich zaskórników i pojedynczych stanów zapalnych.

Do rozparowania skóry eksperci używają specjalnego żelu. Otwiera on pory i stymuluje miejscowe krążenie krwi, co pomaga kosmetologowi łatwo usunąć sebum z przewodów łojowych.

W JAKI SPOSÓB WYKONYWANA JEST MECHANICZNA PIELĘGNACJA TWARZY?

Osoby, które po raz pierwszy zdecydowały się na usługę mechanicznej pielęgnacji twarzy, są zainteresowane tym, jak przebiega cały proces. Jeżeli kosmetolog nie stwierdził żadnych przeciwwskazań, zabieg przeprowadzany jest według następującego schematu:

 1. Oczyszczanie skóry z makijażu i zanieczyszczeń powierzchniowych. W tym celu wykorzystywany jest specjalny żel oczyszczający i lekki tonik. Gdy zanieczyszczenia komplikują proces, kosmetolog może nałożyć maseczkę oczyszczającą, a następnie przetrzeć obszar  środkiem antyseptycznym.
 2. Zastosowanie żelu odparowującego lub użycie ciepłej pary w celu otwarcia porów.
 3. Oczyszczanie mechaniczne przy użyciu specjalnej łyżki Uno. Specjalista  usuwa głębokie zaskórniki lub pojedyncze stany zapalne ręcznie za pomocą sterylnych chusteczek.
 4. Nałożenie maski antybakteryjnej w celu złagodzenia stanu zapalnego i zapobieżenia ewentualnym infekcjom.
 5. Zabieg kończy się aplikacją kremu nawilżającego na oczyszczoną twarz.

EFEKTY MECHANICZNEGO OCZYSZCZANIA TWARZY W ŁODZI

Po mechanicznym oczyszczeniu twarzy można osiągnąć następujące rezultaty:

 • Skóra staje się zauważalnie bardziej miękka i delikatna w dotyku.
 • Poprawia się koloryt cery.
 • Znikają zaskórniki.
 • Pory są zwężone, tłusty połysk znika, a skóra staje się matowa.
 • Mikrorelief skóry staje się gładszy, a jej tekstura ulega poprawie.
 • Zmniejsza się liczba wysypek.

OCZYSZCZANIE MECHANICZNE: CENA W ŁODZI

Informacje na temat kosztu zabiegu mechanicznego na twarz można znaleźć, w dolnej części tej strony lub w odpowiedniej zakładce na stronie internetowej. Konsultacja z kosmetologiem przed zabiegiem jest bezpłatna. Aktualne oferty promocyjne można znaleźć w zakładce «Promocje». Aby umówić się na zabieg, zadzwoń pod numer telefonu kontaktowego lub zostaw wiadomość bezpośrednio na stronie internetowej.

ILE ZABIEGÓW TRZEBA WYKONAĆ?

Zabieg mechanicznego oczyszczania twarzy wykonywany jest jednorazowo. Jednak w celu utrzymania zdrowej kondycji skóry warto powtarzać go okresowo.

Czas trwania Mechaniczne oczyszczanie Cennik
1 godz 30 min Mechaniczne oczyszczanie twarzy
285 zł
1 godz 30 min Mechaniczne oczyszczanie pleców
375 zł
Czas trwania Dodatkowe usługi Cennik
15-20 min Dodatkowe oczyszczanie twarzy
110 zł
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji
 • Konsultacja - bezpłatna
 • avatar
  Nie ma jeszcze recenzji na tej stronie. Możesz być pierwszy!
Dodaj komentarz

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.