Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Łagiewnicka 53, 91-839

+48732232178 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • DO -50%

  PIĘKNO RODZI
  SIĘ Z MIŁOŚCI!
  Od 24 do 26 maja!
  Pięknego dnia Matki

  Więcej

 • -40%

  DEPILACJA LASEROWA
  "ZŁOTY STANDARD"
  Zniżka na zabiegi depilacji laserowej
  "Złoty Standard" dowolnych części
  ciała dla każdego klienta

  Więcej

 • -40%

  ‌ZNIŻKA NA NA OCZYSZCZANIE I PEELING

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

Konsultacja online z gastroenterologiem w Łodzi

01dc48c9e171d300cec64b199289f8cf.jpg

Od dzieciństwa uczono nas o prawidłowym odżywianiu i korzyściach naturalnych produktów spożywczych, takich jak warzywa, owoce, mięso i ryby, które są bogate w korzystne witaminy i minerały. Pamiętamy, jak nas często namawiali, byśmy nie pomijali posiłków i ograniczali ilość słodyczy. Dopiero teraz zdajemy sobie sprawę z ważności tych rad, gdy stan naszego żołądka i innych narządów wpływa na naszą skórę i włosy. Jednak niektóre problemy, takie jak intensywne wypadanie włosów, wysypki skórne, nietolerancje pokarmowe i zaburzenia żołądkowo-jelitowe, mają znacznie poważniejsze przyczyny, niż nam się wydaje.

Podczas konsultacji online w Centrum «Laserhouse» doświadczony gastroenterolog pomoże ustalić przyczynę tych schorzeń i zaproponuje skuteczną terapię

Warto wpisać «Umów się na wizytę u gastroenterologa» do swojej listy «do zrobienia» i zacząć zmieniać stan skóry  już dziś!

KIM JEST GASTROENTEROLOG?

Gastroenterolog to specjalista z zakresu medycyny, który zajmuje się leczeniem różnorodnych schorzeń wpływających na funkcjonowanie układu pokarmowego. Diagnozuje, leczy i dba o zdrowie pacjentów cierpiących na dolegliwości związane z funkcjonowaniem żołądka, przełyku, dwunastnicy, jelita cienkiego i grubego, trzustki, wątroby, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych.

Z JAKIMI OBJAWAMI NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO GASTROENTEROLOGA W CENTRUM  «LASERHOUSE»?

 • Choroby układu pokarmowego, które powodują pojawienie się zewnętrznych objawów na skórze;
 • Nietolerancja laktozy;
 • Problemy z wchłanianiem produktów odżywczych podczas posiłków;
 • Nadmierne wypadanie włosów.

HELICOBACTER PYLORI: OBJAWY, PRZYCZYNY I LECZENIE

Mikroorganizm Helicobacter pylori żyje w różnych częściach żołądka i dwunastnicy. Ten organizm jest przyczyną wielu chorób układu pokarmowego, w tym zapalenia żołądka i dwunastnicy oraz wrzodów żołądka i dwunastnicy.

Zakażenie tą bakterią następuje drogą bliskiego kontaktu: poprzez artykuły gospodarstwa domowego, środki higieny osobistej, pocałunki itp.

Przy zakażeniu Helicobacter pylori mogą wystąpić następujące objawy:

 • Ciągły ból w okolicy żołądka.
 • Zgaga i częste odbijanie.
 • Nudności.
 • Nieprzyjemny posmak w ustach.
 • Problemy z trawieniem.
 • Możliwa gorączka.

W celu zdiagnozowania Helicobacter pylori w organizmie pacjenta, gastroenterolog przepisuje odpowiednie badania. Na podstawie wyników tych badań ustala skuteczne leczenie, w tym przyjmowanie leków.

LEKARZ GASTROENTEROLOG W ŁODZI: KONSULTACJA ONLINE

Konsultacja online z gastroenterologiem wymaga jedynie posiadania smartfona, laptopa lub komputera z dostępem do Internetu. Na wizytę można umówić się poprzez specjalny formularz na stronie internetowej lub telefonicznie pod wskazanym numerem telefonu. Płatność za wizytę dokonywana jest w dogodny dla pacjenta sposób. Po potwierdzeniu płatności zostaje udostępniony aktywny link, który należy kliknąć w umówionym terminie.

Czas trwania wstępnej konsultacji online wynosi 60 minut. Ponadto Centrum «Laserhouse» oferuje również konsultacje online z innymi specjalistami, w tym trychologami, dermatologami, ginekologami, kosmetologami oraz endokrynologami i dietetykami.

W JAKI SPOSÓB ODBYWAJĄ SIĘ KONSULTACJE ONLINE?

Podczas pierwszego spotkania online lekarz uważnie wysłuchuje skarg pacjenta, analizuje poprzednie wyniki badań oraz przeprowadza ich szczegółową interpretację. Wyjaśniane są również ewentualne choroby przewlekłe. Pod uwagę brany jest również styl życia pacjenta, który wpływa na objawy i jest kluczowy dla przyszłego leczenia. 

Uwaga! Wczesne wykrycie zaburzeń na początkowych etapach i wczesna diagnoza choroby pomagają w szybszym i skuteczniejszym leczeniu. Gdy tylko pojawią się objawy wymienione we wcześniejszej części artykułu, zalecamy natychmiastowe umówienie się na wizytę u gastroenterologa.

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

Dziś w Ukrainie istnieje wiele placówek medycznych oferujących usługi specjalistów z różnych dziedzin. Nasze Centrum może pochwalić się wyjątkowym i indywidualnym podejściem do każdego z naszych pacjentów. Zapewniamy szeroki zakres usług medycznych - od zabiegów kosmetycznych do leczenia poważnych chorób.

Poniżej przedstawiamy powody, dzięki którym uważamy się za najlepszy wybór:

 1. Zapewniamy gwarantowane wsparcie doświadczonych lekarzy z wyższym wykształceniem medycznym.
 2. Posiadamy bogate doświadczenie praktyczne w tej dziedzinie.
 3. Stosujemy kompleksowe podejście, współpracując z dermatologami, trychologami i innymi specjalistami naszego centrum.
 4. Znajdujemy indywidualne rozwiązanie dla konkretnych problemów.
 5. Odpowiedzi na wszystkie pytania można uzyskać online, w komfortowych warunkach w domu lub biurze, lub podczas osobistej wizyty w naszym centrum.
 6. Zapewniamy stałe wsparcie informacyjne od naszych specjalistów.
 7. Przechowujemy pełną historię pacjenta, co oznacza, że nie ma potrzeby ponownego opowiadania nam o swoich problemach podczas każdej wizyty.

CENA KONSULTACJI ONLINE Z GASTROENTEROLOGIEM W ŁODZI

Aby dowiedzieć się, ile kosztuje konsultacja online z gastroenterologiem w Łodzi, należy sprawdzić poniższą tabelę na tej stronie. Bardziej szczegółowy cennik pozostałych usług świadczonych w Centrum dostępny jest również w zakładce «Ceny» na naszej stronie internetowej. Uwaga: dodatkowe badania zlecone przez lekarza są opłacane osobno.

Nie warto odkładać zadbania o swoje zdrowie,  lepiej zaufać profesjonalistom z Centrum «Laserhouse»!

Należy pamiętać, że każda kolejna konsultacja z gastroenterologiem w ciągu 3 miesięcy jest uznawana za konsultację powtórną, jeśli pacjent zgłasza się na nią w przypadku tej samej choroby. Jeśli pacjent odwiedzi lekarza w tym okresie z nową chorobą, konsultacja będzie opłacana jako konsultacja pierwotna. Jeśli pacjent odwiedzi specjalistę po upływie 3 miesięcy od pierwszej konsultacji, to taka konsultacja również zostanie rozliczona jako konsultacja podstawowa.

Czas trwania Konsultacja online z gastroenterologiem Cennik
60 min Konsultacja gastroenterologa 114 zł
40 min Powtórna konsultacja z gastroenterologiem do 3 miesięcy 85 zł
 • Uwaga! Konsultacja z tym lekarzem odbywa się wyłącznie w języku ukraińskim
 • Czas trwania procedury dla każdej strefy jest wskazany z uwzględnieniem konsultacji

Często zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

❤️ Na jakich strefach (obszarach) wykonuje się depilację laserową?

✨Czy depilacja laserowa usuwa wrastające włoski?

Opinie i pytania: 0
Wszystkie
Pytanie
Recenzja
 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.