Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Wybierz swoje miasto

ul. Mogilska 120B, 31-445

+48732100224 спілкуємося українською mówimy po polsku viber img viber img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse telegram img telegram img2 lazerhouse
 • NEW!

  ZANURZ SIĘ W LECIE Z «LASERHOUSE» Depilacja laserowa całego ciała:
  • dla kobiet - 1300 zł
  • dla mężczyzn - 1800 zł

  Więcej

 • NEW!

  TAPING KINEZJOLOGICZNY I ESTETYCZNY

  Teraz w Krakowie

  Więcej

 • do -50%

  zniżka na zabieg Endosphere Therapy

  Więcej

 • -40%

  Mega zniżka
  na pakiet zabiegów
  Zniżka na depilację laserową
  "Złoty Standard" za płatność z góry

  Więcej

 • POZNAJCIE!
  SKLEP INTERNETOWY
  LASERHOUSE COSMETICS

  Więcej

 • -60%

  DLA NOWYCH KLIENTÓW! Zniżka na depilację laserową
  „Złoty Standard” dla nowych
  klientów na pierwszą wizytę

  Więcej

 • Płatność ONLINE Z przyjemnością informujemy, że od tej chwili za nasze usługi można płacić online na naszej stronie internetowej!
  Aby zapłacić za usługę online, należy wejść na stronę internetową do zakładki "Ceny" i wybrać "Płatność online"

  Więcej

SIEĆ CENTRÓW KOSMETOLOGII I DEPILACJI LASEROWEJ ROKU

WYBÓR ROKU 2023

2023.jpg

WYBÓR ROKU 2023

«Laserhouse» jest liderem w zakresie depilacji laserowej i kosmetologii w Ukrainie. Już ponad 6 lat nieprzerwanie firma zajmuje pierwsze miejsce w konkursie «Wybór Roku» i zapewnia swoim pacjentom usługi na wysokim poziomie, zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dzięki pracy najlepszych specjalistów i najnowocześniejszemu sprzętowi z Europy i USA oraz 15 lat efektywnej pracy, firma zyskała sympatię milionów pacjentów.

Dziś drzwi 71 ośrodków «Laserhouse» są otwarte dla pacjentów w różnych częściach Ukrainy, a cztery centra z dużym sukcesem działają w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Łodzi.

SIEĆ CENTRÓW KOSMETOLOGII I DEPILACJI LASEROWEJ ROKU

Firma szybko się rozwija i stale podnosi jakość swojej pracy. W rezultacie w 2023 roku firma wprowadziła takie innowacyjne usługi, jak na przykład terapia z wykorzystaniem komórek fibroblastów, zabiegi odmładzające za pomocą amerykańskiego urządzenia laserowego PicoSure oraz laserowe leczenie patologii naczyniowych u dzieci od urodzenia. Specjaliści Centrów «Laserhouse» stale podnoszą swoje umiejętności i wiedzę, uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i ucząc się tylko u najlepszych!

Każdy pacjent «Laserhouse» jest dla nas ogromnym skarbem, bez którego niemożliwe byłoby zwycięstwo w konkursie Wybór Roku. Dziękujemy za zaufanie i motywację do dalszego doskonalenia się i rozwoju!


WYBÓR ROKU 2022

2022.jpg

Wybór Roku to najbardziej prestiżowa nagroda biznesowa, która łączy wszystkie marki i firmy nr 1 w Ukrainie. Dzięki ciężkiej pracy i pragnieniu do ciągłego doskonalenia nasz zespół «Laserhouse» już po raz dziewiąty otrzymał nagrodę w kategorii «Sieć Centrów Kosmetologii i Depilacji Laserowej Roku». Dzięki wysokim standardom pracy, najlepszemu urządzeniu i wykwalifikowanym specjalistom, otrzymaliśmy najwyższą ocenę naszej pracy od ekspertów i wielu zadowolonych klientów. Już ponad 10 lat Państwo ufają nam, powierzając swoją urodę i zdrowie!

NAJLEPSZE CENTRUM KOSMETOLOGII I DEPILACJI LASEROWEJ W 2022 ROKU

Nie zatrzymujemy się i idziemy tylko do przodu! Dzięki ciężkiej pracy i niezłomnemu duchowi, w 2022 roku nasza firma weszła na polski rynek i otworzyła drzwi swoich trzech nowych Centrów «Laserhouse» w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu.

Każdego dnia nasi specjaliści poznają nowe metody pracy i doskonalą swoje umiejętności, aby klienci otrzymywali tylko najlepsze efekty! Regularnie uczestniczą w międzynarodowych konferencjach i seminariach, aby jeszcze bardziej zwiększyć efektywność zabiegów i stworzyć unikalne, autorskie metody leczenia. Liczne międzynarodowe certyfikaty, dyplomy i nagrody potwierdzają, że zatrudniamy tylko profesjonalnych pracowników, którzy kochają swoją pracę.

Zespół «Laserhouse» dziękuje naszym klientom za uznanie i zaufanie oraz obiecuje, że nie poprzestaniemy na tym i staniemy się jeszcze lepsi!


WYBÓR ROKU 2021

2021.jpg

Już po raz ósmy Laserhouse wygrał prestiżowy międzynarodowy konkurs "Wybór roku". W 2021 roku zostaliśmy najlepsi w kategorii „Sieć centrów kosmetologii i depilacji laserowej roku”. Oznacza to, że idziemy we właściwym kierunku, ponieważ miliony Ukraińców znają nas i nam ufają.

Otrzymanie takiej wysokiej nagrody jak Medal "Wybór Roku 2021" to dla nas wielki zaszczyt. Jest to atrybut silnej marki, który świadczy o prowadzeniu działalności zgodnie z najwyższymi standardami jakości, o wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań, o regularnej modernizacji urządzeń. Jednak nie zamierzamy na tym poprzestać, będziemy nadal ulepszać nasze usługi i doskonalić umiejętności naszych pracowników.

SIEĆ CENTRÓW KOSMETOLOGII I  DEPILACJI LASEROWEJ ROKU

Wygraliśmy konkurs „Wybór Roku 2021” w kategorii „Sieć Centrów Kosmetologii i Depilacji Laserowej Roku”. Zwycięstwo w konkursie potwierdza to, że nasze zabiegi charakteryzują się wysoką efektywnością i są bezpieczne dla zdrowia. Zabiegi te prowadzone są przez naszych najlepszych specjalistów z bogatym doświadczeniem, którzy regularnie udoskonalą swoje umiejętności podczas szkoleń szkolenia u znanych kosmetologów w Europie i na całym świecie.

Najlepsze nowoczesne urządzenia, certyfikowane kosmetyki, ścisłe przestrzeganie międzynarodowych protokołów i indywidualne podejście do każdego klienta to właśnie jest to, co czeka na każdego, który wybierze Laserhouse i powierzy nam swoją piękność, młodość. Medal „Wybór Roku 2021” jest tego bezpośrednim potwierdzeniem!


WYBÓR KRAJU

2020.jpg

Laserhouse otrzymał wyjątkową nagrodę "Wybór kraju" w kategorii  "Sieć centrów kosmetologicznych". Takie wyróżnienie przyznawane jest tylko jednej firmie z danej branży. Nagroda  jest potwierdzeniem naszych osiągnięć w kosmetologii i symbolem uznania klientów. Świadczy to o tym, że nasze usługi spełniają wysokie standardy jakości i są wykonywane zgodnie z międzynarodowymi procedurami.

SIEĆ CENTRÓW KOSMETOLOGII

Co oznacza dla nas nagroda „Wybór kraju” w kategorii „Sieć Centrów Kosmetologicznych”? To nie tylko wysoka ocena naszej działalności przez ekspertów, ale także miliony klientów zadowolonych z naszych usług. Jest to również motywacja do dalszego rozwoju, do ciężkiej pracy nad sobą  i z każdym rokiem stawania wyższej poprzeczki.

Uzyskanie takiej prestiżowej nagrody to znak, że możecie Państwo śmiało powierzyć nam swoją urodę i młodość. Przecież nowoczesne urządzenia, które są regularnie jest modernizowane, certyfikowane kosmetyki znanych producentów i wykwalifikowani fachowcy z dużym doświadczeniem to gwarancja najwyższego efektu!


WYBÓR ROKU 2020

2020.jpg

„Laserhouse” otrzymał medal „Wybór Roku 2020” – najwyższe wyróżnienie, które potwierdza wysoką jakość i bezpieczeństwo naszych usług. Zwycięstwo uzyskaliśmy w kategorii “Sieć centrów depilacji laserowej roku”.

Nasze Centra już po raz szósty zostały wyróżnione tą honorową nagrodą, ponieważ zaufały nam miliony klientów. Zwracając się do nas, możecie być pewni, że w naszych centrach czekają certyfikowani specjaliści z dużym doświadczeniem, najlepsze i nowoczesne urządzenia, a wszystkie zabiegi spełniają międzynarodowe standardy jakości.

SIEĆ CENTRÓW DEPILACJI LASEROWEJ ROKU

W wyniku konkursu „Wybór roku 2020” “ Laserhouse” zwyciężył w kategorii „Sieć centrów depilacji laserowej roku”.  Dowiedzieliśmy się o tym 14 grudnia. 

Dbamy o każdego klienta, więc uzyskanie takiej cennej nagrody jest dla nas symbolem  waszego  zaufania i wielkim zaszczytem.  Aby nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie, regularnie unowocześniamy urządzenie i wdrażamy najnowsze rozwiązania, a nasi pracownicy podnoszą poziom profesjonalizmu na kursach, szkoleniach i warsztatach znanych ekspertów w Europie i na całym świecie.


WYBÓR ROKU 2019

vibir_2019.jpg

Centrum “Laserhouse” został  laureatem konkursu „Wybór Roku 2019” w kategorii „Najlepsza sieć Centrów kosmetologii laserowej i estetycznej Roku”. Wyniki konkursu podsumowano na początku grudnia. Już po raz piąty nasze Centrum otrzymało tę honorową nagrodę licząc od początku istnienia konkursu.

Medal „Wybór Roku - 2019” to najwyższa nagroda, która mówi o zaufaniu  milionów Ukraińców.  To atrybut silnej marki, który świadczy o profesjonalizmie pracowników, przestrzeganiu międzynarodowych standardów jakości, dbałości o każdego klienta. Nieustannie ulepszamy nasze usługi i nie zamierzamy na tym poprzestać, ponieważ ważne jest dla nas, aby w każdym Centrum otrzymali Państwo wysokiej jakości usługi.

CENTRUM DEPILACJI LASEROWEJ ROKU

Według wyników konkursu „Wybór roku 2020”, o których dowiedzieliśmy się 7 grudnia, „Laserhouse” zdobył nagrodę w kategorii „Centrum depilacji laserowej roku”.  Jest to bezpośrednie potwierdzenie wysokiej jakości naszych usług i symbol zaufania  klientów. 

Otrzymanie takiej wysokiej nagrody to dla nas wielki zaszczyt. Dbamy o naszych klientów, dlatego nieustannie doskonalimy nasz serwis: wdrażamy innowacyjne rozwiązania, modernizujemy urządzenia, podnosimy fachową wiedzę naszych pracowników. Zwycięstwo w kategorii „Centrum depilacji laserowej roku” pokazuje, że bardzo szybko się rozwijamy i pracujemy nad sobą, w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie.


WYBÓR ROKU 2018

нагороди.jpg

Zgodnie z wynikami konkursu "Wybór Roku 2018", które zostały ogłoszone 8 grudnia, Centrum “Laserhouse” uzyskało zwycięstwo w kategorii “ Najlepsza sieć centrów kosmetologii laserowej i estetycznej roku”. Już drugi rok z rzędu, a czwarty od momentu powstania konkursu w 2001 roku, nasze Centrum otrzymuje ten prestiżowy tytuł.

Medal „Wybór Roku”  jest oznaką  uznania milionów Ukraińców i potwierdzeniem profesjonalizmu pracowników firmy. Jest to dla nas wielką zachętą, aby nie zatrzymywać się na tym, co zostało osiągnięte,  a iść naprzód w kierunku jeszcze większego rozwoju i doskonalenia usług.

Nagroda „Wybór Roku” to dla nas jedna z najwyższych pochwał za wielkie zaangażowanie i  sumienną pracę!

Jesteśmy wdzięczni naszym drogim klientom za zaufanie i obiecujemy, że zachowamy ten honorowy tytuł.

WYBÓR ROKU 2017

2017.jpg

2 grudnia 2017 roku zostały ogłoszony zwycięzca corocznego Międzynarodowego Festiwalu-Konkursu „Wybór Roku 2017”. Centrum kosmetologii laserowej “Laserhouse” otrzymał uznanie przez przysięgłych konkursu i konsumentów w kategorii “Sieć Centrów Kosmetologii Estetycznej i Laserowej Roku”.

Medal "Wybór roku"  to atrybut dobrej marki. Nagroda jest doskonale znana na Ukrainie i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Głównym celem organizatorów konkursu jest wybór najlepszej z najlepszych marek, która spełnia wysokie wymagania jakościowe, zapewnia doskonały poziom obsługi i dba o każdego klienta. Największą wagę w wyborze zwycięzców miał głos konsumentów. Badanie przeprowadzono również wśród ekspertów, przedstawicieli kultury, agencji reklamowych i Komitetu organizacyjnego. 

Otrzymanie nagrody "Wybór roku" to wielki zaszczyt dla firmy "Laserhouse". To symbol uznania Ukraińców, dla których staramy się nie tylko utwierdzić ich zaufanie, ale także szybko się rozwijać. "Laserhouse" otrzymał nagrodę "Wybór Roku", ponieważ dla nas priorytetem jest ciężka praca nad sobą, stały rozwój, wysoki poziom szkolenia personelu oraz doskonalenie obsługi.

Dziękujemy drodzy klienci za szacunek i uznanie! To dla nas najwyższa pochwała i zachęta do wznoszenia się na nowe wyżyny. Jesteśmy nazywani najlepszymi, więc wybraliśmy właściwy kierunek rozwoju firmy. Obiecujemy utrzymać status najlepszego centrum kosmetologii estetycznej i laserowej. Z  wielką przyjemnością będziemy nadal zapewniać Państwu wysokiej jakości usługi w każdym centrum.

Często zadawane pytania dotyczące depilacji laserowej:

❤️ Na jakich strefach (obszarach) wykonuje się depilację laserową?

✨Czy depilacja laserowa usuwa wrastające włoski?

Opinie i pytania: 0
Wszystkie
Pytanie
Recenzja
 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

 • Nie ma jeszcze żadnych recenzji ani pytań

Ukryj wszystkie komentarze

Licencja Ministerstwa Zdrowia Ukrainy АЕ #459488 z dnia 09.04.2014

Harmonogram: od 9:00 do 21:00
bez przerw i dni wolnych

Płatność online

Możesz zapłacić za dowolną usługę, po prostu wypełniając wymagane pola i klikając przycisk "Płacić". Po dokonaniu płatności nasz operator skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia operacji. Zapłata karta jest całkowicie bezpieczna i realizowana na stronie internetowej systemu płatności Platon.

Zamówienie oddzwonienia

Możesz zostawić nam swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko, jak to możliwe lub o określonej przez Ciebie godzinie.


wpis online
UWAGA

Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!

Rejestracja wstępna na konsultacje Zoom

UWAGA Zostaniesz zapisany na zabieg dopiero wówczas, gdy zadzwoni nasz konsultant!
Konsultacja fotograficzna
Przeciągnij zdjęcie tutaj lubwybierz plik
Aby wysłać CV
Przeciągnij plik tutaj lub wybierz plik
Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.

Drodzy klienci, Laserhouse ma system rabatowy!
Karta Laserhouse

Zapłać za usługę w wysokości ponad 200 zł i otrzymaj osobistą „kartę rabatową”

WARUNKI KORZYSTANIA Z KARTY RABATOWEJ:

Karta jest akumulacyjna, kwota zapłacona za każdą procedurę jest gromadzona na Twoim osobistym karta rabatowa. Opłacone za zabiegi złoty są równe punktom na karcie rabatowej. Punkty są pobierane automatycznie z każdego czeku.

gdy zbierzesz 1 000 punktów, otrzymasz 5% rabatu, a gdy zbierzesz 3 500 punktów, otrzymasz 10% rabatu. Gdy zbierzesz 5 500 punktów, otrzymasz maksymalną zniżkę w wysokości 15%.

Rabatu na karcie rabatowej nie można łączyć z innymi promocjami, rabatami i ofertami specjalnymi od Laserhouse.